RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Зірку серіалу «Секс і місто» Кріса Нота звинувачують у зґвалтуваннях

17 грудня 2021

Дві жінки звинуватили Кріса Нота, зірку серіалу «Секс і місто», у зґвалтуванні у 2004 і 2015 роках. Ці дівчата, під псевдонімами Зої і Лілі, розповіли про ймовірні домагання з боку актора виданню The Hollywood Reporter.

Крис НотКріс Нот

67-річний Кріс Нот уже відповів на звинувачення й сказав, що «зустрічі були за обопільною згодою», а звинувачення в нападі «категорично не правдиві». Департамент поліції Лос-Анджелеса повідомляє, що нині не розслідує звинувачень проти актора, оскільки з боку ймовірних жертв не надходило офіційних заяв.

Сорокарічна Зої стверджує, що їй було 22 роки, коли актор нібито зґвалтував її у власній квартирі в Західному Голлівуді у 2004-му. Лілі, якій нині 31 рік, каже, що Нот зґвалтував її у власній квартирі в Гринвіч-Вілледжі в Нью-Йорку у 2015-му, коли їй було 25, а йому 60.

Крис Нот и Сара Джессика Паркер в сериале «Секс в большом городе»Кріс Нот і Сара Джессіка Паркер у серіалі «Секс і місто»

Автор статті в The Hollywood Reporter також узяв коментарі в тодішнього начальника Зої, представників центру для жертв зґвалтувань і подруги Лілі. Їхні розповіді, схоже, підтверджують слова обох жінок. У статті також цитують листування між Нотом і Лілі під час імовірного нападу.

У заяві Кріса Нота для The Hollywood Reporter і Rolling Stone йдеться: «Те, у чому мене звинувачують люди, яких я зустрічав багато років, навіть десятиліть тому, цілковита неправда. Ці історії можуть бути 30-річної або 30-денної давнини — але „ні“ завжди означає „ні“ — це межа, якої я не переходив. Зустрічі відбувалися за обопільною згодою. Важко не засумніватися в часі появи цих історій. Я не знаю напевне, чому вони спливають тепер, але я знаю одне: я не нападав на цих жінок».

За даними The Hollywood Reporter, Лілі зв’язалася з виданням у серпні, а Зої вийшла на контакт у жовтні, коли галас з приводу виходу сиквелу «І просто так...» набирав обертів. «Той факт, що він повторив свою роль у сиквелі „Секс і місто“, збентежив мене», — сказала Зої, додавши, що впродовж багатьох років вона ховала свої спогади, а тепер вирішила викрити його злочин і показати, хто він насправді.

сериал · кино · Секс в большом городе ·

Ще в розділі Культура

Популярне