RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Вийшов новий трейлер фільму «Бетмен»

28 грудня 2021

Кінокомпанія Warner Bros. представила новий гостросюжетний трейлер фільму «Бетмен» з Робертом Паттінсоном і Зої Кравіц у головних ролях. У ньому глядачам демонструють, як розвиваються стосунки між темним лицарем і Селіною Кайл, а також показують ворогів Бетмена — Загадника, якого зіграв Пол Дано, і Пінгвіна у виконанні Коліна Фаррелла.

Роберт Паттинсон и Зои Кравиц в фильме «Бэтмен», 2022Роберт Паттінсон і Зої Кравіц у фільмі «Бетмен», 2022

Роберт Паттинсон и Зои Кравиц в фильме «Бэтмен», 2022Роберт Паттінсон і Зої Кравіц у фільмі «Бетмен», 2022

Згідно з офіційним синопсисом фільму, Брюс Вейн знову бореться з лиходіями Готем-Сіті. Маючи всього кілька довірених союзників — Альфреда Пенніворта і лейтенанта Джеймса Гордона — серед корумпованої мережі міських чиновників, Бетмен бореться з ворогами й захищає своїх співгромадян.

Роберт Паттинсон в фильме «Бэтмен», 2022Роберт Паттінсон у фільмі «Бетмен», 2022

Зои Кравиц в фильме «Бэтмен», 2022Зої Кравіц у фільмі «Бетмен», 2022

У новому трейлері є можливість ближче познайомитися з героїнею Зої Кравіц. За словами актриси, щоб краще втілити Жінку-кішку на екрані, вона вивчала схеми реальних кошачих боїв. Така ідея спала їй на думку під час роботи з координатором трюків Робом Алонсо. «Ми спостерігали за кішками й левами і за тим, як вони б’ються, — сказала Кравіц, — і говорили про те, що насправді можна зробити, коли ти невеликого зросту й фізично поступаєшся Бетмену. Тож ми підготували кілька справді цікавих сцен, що ґрунтуються на різних видах бойових мистецтв і капоейри, а також танцювальних рухах, подібних до котячих».

Прем’єра фільму «Бетмен» запланована на 4 березня 2022 року.

Роберт Паттинсон · кино ·

Ще в розділі Культура

Популярне