VOGUE UA CONFERENCE 2019EARLY BIRDS PRICE! До 31 серпня
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Презентація нового Rolls-Royce Phantom в Києві

28 лютого 2018

У Києві відбулася урочиста презентація нового Rolls-Royce Phantom 8, який уперше був представлений в Лондоні в минулому році. В її рамках пройде ще серія вечерь, адже побачити новинку хочуть багато шанувальників британського бренду. Сама компанія називає цей Phantom найбільш технологічно досконалим з усіх автомобілів, коли-небудь нею створених.

Вітав гостей презентації Олександр Тимофєєв, генеральний директор "АВТ Баварія", офіційного дилера Rolls-Royce Motor Cars в Україні, які підкреслив: "Починаючи з появи моделі Phantom більше 90 років тому, цей автомобіль є абсолютним символом успіху. І ми пишаємося бачити новий Phantom в Києві. Адже він знаменує важливу віху в історії Rolls-Royce в Україні, котра почалась з першої появи автомобіля даної марки в нашій країні ще в 1914 році ".

Александр Тимофєєв

Новий Phantom пропонує повністю нове, сучасне переосмислення дизайну в ДНК Rolls-Royce Phantom і унікальні технічні характеристики, з якими всі гості й могли познайомитися під час презентації.

Ще в розділі Авто

Популярне