Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Нова колекція Rolls-Royce Phantom Tempus присвячена космосу

26 лютого 2021

У лютому Rolls-Royce представили колекцію автомобілів Phantom Tempus, присвячену часу й космосу. Частиною колекції стануть 20 автомобілів, які вже знайшли власників.

Rolls-Royce Phantom Tempus

Концепція нової колекції автомобілів Rolls-Royce присвячена загадці часу й космосу, а саме астрономічним феноменам і безмежним просторам Усесвіту. Обличчям і основою колекції стала флагманська модель Phantom.

Автомобілі колекції вирізняє нова фарба Kairos Blue з ефектом мерехтіння. Стеля в салоні як зоряне небо привертає увагу майстерно вишитими космічними мотивами.

Двері автомобілів прикрашені ілюмінованою перфорацією. Власники автомобілів також зможуть викарбувати пам’ятну дату біля основи знакової фігурки Rolls-Royce «Дух екстазу». Як зазначають представники бренду: «Події минулого року надихнули багатьох людей переосмислити ставлення до часу. Коли багато що в житті здається ефемерним, ми схиляємося до створення безсмертних шедеврів, які подарують відчуття стабільності».

vogue man ·

Ще в розділі CARS

Популярне