VOGUE UA CONFERENCE 2019EARLY BIRDS PRICE! До 31 серпня

Весняні сукні з наймоднішими принтами

15 квітня 2019

Втомлені від зимового монохрому і приглушених барв, у весняних колекціях дизайнери дають волю фантазії і активно працюють з принтами. Хтось заново переосмислює квітковий мотив, хтось повертається до романтичного гороху, а хтось знаходить натхнення в динамічних смужках. Vogue.ua вибрав 25 суконь з наймоднішими візерунками цієї весни.

Квітковий розсип

Без квітів не буває весни ні в природі, ні в модній справі. Цього сезону дизайнери часто вибирали розсип дрібних квіток, які ідеально поєднуються з силуетами-розлітайками і невагомими тканинами. Такі сукні хороші і на тлі пасторальних пейзажів у парі з плетеним капелюхом, і в міських джунглях.
 

LES RÊVERIES
Isabel Marant
Alexander McQueen
The Vampire's Wife
Veronica Beard

Своїми руками

Ефект tie-dye, без якого неможливо уявити рух хіпі і народжений із нього стиль бохо, в новому сезоні підкорив відразу кілька відомих дизайнерів. Практично всю весняно-літню колекцію Prada йому присвятила Міучча Прада, з якою повністю солідарна і британка Стелла Маккартні. Також модні "розводи" варто шукати у Calvin Klein і Naeem Khan.

Calvin Klein
MM6 Maison Margiela
Prada
Ninety Percent
Naeem Khan

Принцеси на горошині

Роки йдуть, а горошок залишається – ніжний, романтичний, витончений. І якщо в колекції вже є класичне прочитання цього мотиву в чорно-білому забарвленні, то можна придивитися до свіжого поєднання зеленого з чорним або молочного з жовтим.

Ganni
Alessandra Rich
Alexandre Vauthier
Zimmermann
Lisa Marie Fernandez

Ланцюжкова реакція

Вісімдесяті – це не тільки люрекс і широкі плечі. З модою цього періоду можна грати набагато тонше, наприклад, якщо додати в гардероб сукні з принтом у вигляді ланцюжків. У новому сезоні їх можна побачити і в колекціях адептів 1980-х як-от Versace і Balenciaga, і у брендів далеких від цієї естетики – Diane Von Furstenberg, L'Agence.

Balenciaga
Diane Von Furstenberg
L'Agence
Gucci
Versace

Смуга життя

Сукні в смужку вже давно стали класикою весняного гардероба, який можна поповнити і сміливою графікою Mary Katrantzou, і ніжнішими градієнтами Missoni, і поєднанням кількох смужок разом у сукні Opening Ceremony.
 

Valentino
Miu Miu
Mary Katrantzou
Opening Ceremony
Missoni

Тенденции весна-лето 2019 ·

Ще в розділі Тенденції

Популярне