VOGUE UA CONFERENCE 2019EARLY BIRDS PRICE! До 31 серпня
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Розумний рожевий: як найромантичніший колір став символом свідомості

21 листопада 2018

Насичені відтінки рожевого за останні роки почали стійко асоціюватися з прогресивними рухами, які в різних сферах відстоюють права жінок і привертають увагу до важливих соціальних питань. Ми вибрали три найрезонансніших відтінки.

Порція фуксії

#HeForShe – це рух солідарності, заснований 2014 року структурою ООН Жінки. Мета – гендерна рівність в усьому світі. У русі вже бере участь більше 1,3 млрд, з 8 березня 2018 існує українське представництво HeForShe.

Презентація проекту #HeForShe в межах Ukrainian Fashion Week

Насичений відтінок рожевого в логотипі ініціативи нагадує менш агресивну версію знаменитого shocking pink Ельзи Скіапареллі.

Dundas
Attico
Ulla Johnson
Hermes

Рожева стрічка

#PinkRibbon (# РожеваСтрічка) – символ міжнародної програми боротьби проти раку молочної залози з 1990-х. Під знаком складеної вдвічі ніжно-рожевої стрічки кожного жовтня відбувається «місяць боротьби», мета якого – поширення інформації про превентивні дії та заходи щодо реабілітації.

#PinkRibbon

У новому сезоні дизайнери нерідко шиють з рожевого підкреслено мінімалістичні і акуратні речі, в яких немає зайвих деталей.

Emilio Pucci
J.W.Anderson
Mansur Gavriel

Фіалковий лимонад

#WorldPrematurityDay (#Поспішайки) – міжнародний день недоношених дітей відзначають 17 листопада з 2009 року. В Україні ініціатива стартувала вперше під хештегом #Поспішайки.

Символ руху #Поспішайки

Залучення уваги до проблем дітей почалося з яскравого жесту. У цей день міські кав'ярні продавали каву в паперових стаканах насиченого фіалкового відтінку – символу ініціативи. В Україні цього року фірмовим кольором руху була підсвічена "Софія Київська".

Gucci
Dolce&Gabbana
Alexandre Vauthier
Zuhair Murad
Prada

Ще в розділі Тенденції

Популярне