Тренд: кюлоти замість брюк

04 травня 2018

Травень, несподівано для всіх, увірвався у великі міста не лише ароматами бузку і конвалій, але і аномальною для себе спекою. Одним з ключових одразу ж постало питання офісного дрес-коду, який вимагає закритих колін і плечей, а дістати з шафи хочеться тільки легку сукню. Вирішити проблему допоможуть кюлоти – ці укорочені і широкі штани, якщо зшиті з натуральних матеріалів, дають шкірі дихати, не прилипають до ніг, але, при цьому, мають відмінний вигляд і з легкими блузами, і з більш строгими жакетами. 

Oscar de la Renta

TSE

Однією з найвідоміших прихильниць кюлотів є королева Іспанії, Летиція, статус якої вимагає відповідного зовнішнього вигляду, а знання модних тенденцій дає їй змогу трохи експериментувати з образам, але залишатися в рамках протоколу. 

Королева Іспанії Летиція

Цієї весни точно буде з чого вибрати: у Max Mara і Ulla Johnson кюлоти строгі і мінімалістичні, у Solace London – прикрашені асиметричною баскою, що автоматично  робить їх ошатними, а у Gucci і Jason Wu – зі строкатими принтами для приємних прогулянок по улюбленому місту. 

Max Mara
Gucci
MDS Stripes
Jason Wu Grey
Ulla Johnson
Solace London
Peter Pilotto

Тенденции весна-лето 2018 ·

Ще в розділі Тенденції

Популярне