RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Самоізоляція: у чому ошатно коротати ці весняні дні

10 квітня 2020

Ця весна дала нам унікальний шанс — трохи сповільнитися й нарешті по-справжньому відчути те саме життя в моменті, повернутися до простих радощів і цінностей. Ми почали дуже швидко жити й цю вимушену паузу потрібно сприймати не як ув’язнення, а можливість нарешті побути із самими собою, почути себе й дізнатися краще.

Roma Uvarov Design by NOB Agency

Фотограф Віктор Данілов і модель Наталія Свєшнікова пройнялися ідеєю самоізоляції й зняли гарну історію на озері Комо — відлюдному й дуже натхненному місці, яке нагадує нам, що навіть на самоті потрібно продовжувати подобатися самій собі. «Комо завжди славився виробництвом шовку й вовни, а ці натуральні тканини природних кричущих відтінків від бежевого й білого до чорного й сірого підкреслять шляхетність й характер, — розповідає Віктор Данілов. — Ми зробили ставку на вільний крій, хвилясті силуети: дещо старомодні й навіть навмисне театральні туніки, балахони й сорочки — чи то черниця, чи то наречена мушкетера, чи то фаворитка при дворі. Наша героїня сама вибирає, який образ вона захоче приміряти сьогодні, щоб розкрити нову грань себе».

Всі образи — Roma Uvarov Design by NOB Agency

Всі образи — ODOR by NOB Agency

Ліворуч: блуза Roma Uvarov Design by NOB Agency, спідниця Red September by NOB Agency
Праворуч: Red September by NOB Agency

Ліворуч: сукня Roma Uvarov Design by NOB Agency
Праворуч: сукня ODOR by NOB Agency 

#STAYHOME ·

Ще в розділі Тенденції

Популярне