Принцеса на горошині: 25 ідей для вбрання polka dot

20 липня 2017

Історія візерунку polka dot, а, простіше кажучи, «гороху», нараховує трохи більше півтора сторіччя, а найперша згадка датується 854 роком – саме тоді воно з’явилося в американському літературному журналі Єлю. Назва орнаменту походить від відомого танцю, що виник у середині XIX сторіччя в Чехії. Цей танець був завезений імігрантами зі Східної Європи у США, де став дуже популярним. Вважають, що назва візерунку ніяк не пов’язана з особливим розташуванням фігур у танці, це просто збіг.

Мультиковий і безсоромно жіночний принт дуже любив Крістіан Діор і використовував його у своїй колекції New Look. Як писав тоді Vogue, малюнок був «простим і нехитрим, але робив жінку екстравагантною, романтичною і кокетливою».

Сукня Christian Dior 1954.

Мерилін Монро обожнювала носити бікіні та сукні в горошок, а Рей Кавакубо казала, що її найбільш ранні спогади про моду – це «блакитні та білі polka dot», і вона до цих пір радо використовує їх на футболках і гаманцях для Comme des Garçons.

Comme des Garçons весна-літо 2017

Мерилін Монро

У цьому сезоні найбільшою кількістю вбрання в polka dot наповнені колекції Maison Margiela та Dolce & Gabbana. Сукню останнього бренду нещодавно обирала герцогиня Кембриджська на турнірі «Вімблдон»

MONSE
Charlotte Olympia
DoDo Bar Or
Matteau Swim
Miu Miu
Monique Lhuillier
Oscar De La Renta
Oscar De La Renta
REDValentino
Rosetta Getty
Rosie Assouline
Tabitha Simmons
Tory Burch
Dolce & Gabbana
Gucci
Haus Alkire
Maison Margiela
Martin Grant
GANNI
Johanna Ortiz
Lisa Marie Fernandez
Dolce & Gabbana
Saint Laurent
Charlotte Olympia
Marc Jacobs

Читайте також: 

Дітки в клітинку: 20 ідей для вбрання у «віші»

Фруктовий сад: 50 речей найяскравіших відтінків літа

Модні тенденції весна-літо 2017 ·

Ще в розділі Тенденції

Популярне