Рибка в капелюсі: ключові головні убори літа

09 липня 2017

У літні дні, коли палюче сонце не дає спокою з раннього ранку і до пізнього вечора, без правильного головного убору надвір ліпше не виходити. Готуючись до відпустки чи поїздок на узбережжя чи в гори, важливо не забути взяти з собою капелюх чи кепку. Vogue.ua обрав найактуальніші головні убори цього літа. 

Солом’яні капелюхи

Ідея використання капелюха як аксесуара бере витоки ще в Стародавньому Єгипті. Він пережила свою багаторазову трансформацію від геннину, велетенського канонічного капелюху, до головного убору актуальних розмірів. Солом’яний капелюшок став популярним ще кілька століть тому в Європі і донині лишається один з найбільш затребуваних аксесуарів. 

Lela Rose Resort 2018

Benoit Missolin
Dolce&Gabbana
Etro
Eugenia Kim
Federica Morett
Filu Hats
Gucci
Karl Lagerfeld
Maison Michael
Poupette St Barth
Rosie Assoulin
Sensi Studio
Sensi Studio
Sophie Anderson
Stella McCartney

Кепки

Кепка довгий час не вважалася повноцінним модним аксесуаром, оскільки розцінювалася більш як елемент спортивного екіпірування. Сьогодні ж вона стала обов’язковим аксесуаром у модному гардеробі, а однією з найбільш відданих її шанувальниць є Кім Кардашян. 

Versace Resort 2018

Acne Studios
Dsquared 2
Fenty by Rihanna
Francesco Bellestrazzi
Karl Lagerfeld
Nasaseasons
New Era

Тюрбани і косинки

Одними з перших сповна красу та функціональність тюрбанів оцінили американські актриси Глорія Суонсон та Грета Гарбо, які ще в середині ХХ сторіччя вибудовували свої образи навколо них. Сьогодні тюрбани, як і косинки, не менш популярні. За їх допомогою додати образу індивідуальності дійсно просто. 

Delpozo Resort 2018

Gucci
Gucci
Gucci
Gucci
Gucci
Gucci
Missoni Mare

Читайте також:

Resort 2018: 5 главных трендов круизных коллекций

аксессуары · шляпа · Тенденции весна-лето 2017 · Модні тенденції весна-літо 2017 ·

Ще в розділі Тенденції

Популярне