Ключові тенденції прийдешньої весни

14 лютого 2018

Складне вбрання з тюлі й хутра, ковбойські сорочки, квітчасті сукні й спортивне екіпірування, – контрастні образи з різних місць та епох диктують головні тренди нового сезону. 

Тренч

Ключовий верхній одяг весни-літа - легкий тренч з бавовни або шовку в класичній пастельній гамі. Чим складніший крій та обробка, тим краще.

Романтизм

Головне вбрання сезону - повітряне й ніжне. Невагомі блузи, вільні сукні й камзоли з делікатною вишивкою відсилають до муз творців епохи романтизму.  

Колір

У моді сезону монохромне вбрання - як ніжних пастельних тонів, так і безкомпромісних базових кольорів: червоного, жовтого, зеленого й синього. 

Органза

Багатошаровість й драпірування у поєднанні з обов'язковою для цього сезону легкістю вбрання логічно привели до того, що головним матеріалом виявилась прозора органза. 

Квіти

Яскраві флористичні малюнки прикрашають сукні, блузи і навіть взуття нового сезону. Квіти привертають увагу й ніколи не набридають.

Вісімдесяті

Об'ємні рукава, похилі плечі й радикальні міні - найбільш зухвалі силуети епохи 80-тих знову на піку моди. 

Спорт

Одяг за мотивами спортивного екіпірування - але тільки зі спортивних тканин та з різними пояснювальними написами - один із наймоднішим трендів сезону. 

Блиск

Сяяння рейнських каменів, кристалів та паєток надає будь-якому вбранню - від грайливих міні до монументальних суконь - урочистого вигляду. 

Вініл

Сукні, дощовики, сумки та взуття з напівпрозорого або щільного вінілу скравих кольорів  – must-have у гардеробі нового сезону. 

Американа

Від ковбойських сорочок до помпонів чирлідерок та бахроми - модно усе, позичене у корінних мешканців Нового Світу. 

Читайте також:

10 вещей, которые есть в гардеробе у жительницы Нью-Йорка

It-bags: лучшие сумки сезона весна-лето 2018

Ще в розділі Тенденції

Популярне