VOGUE UA CONFERENCE 2021EARLY BIRD PRICE! До 1 червня
RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Які тренди визначили моду 2019 року

14 листопада 2019

Пошукова система Stylight опублікувала масштабне дослідження про вподобання та зацікавлення 12 мільйонів своїх користувачів і на основі їхніх запитів виділила ключові тенденції, що визначили модний порядок денний 2019 року.

Максі чи міні?

Статистика Stylight демонструє, що пальта цього року стали максимально довгими, а сумки, навпаки, зменшувалися просто на очах. Також модниці знову полюбили короткі спідниці.

І знову 1990-і

Незважаючи на те, що дизайнери то повертають буржуазний шик з 1970-х, то звертаються до розкішних суконь, як з серіалу "Династія", користувачі все ще шукають речі, пов'язані з 1990-ми. Серед найпопулярніших – панами, грубі черевики, обручі і великі перлинні шпильки родом з дитинства.

Хто яскравіше

Не менший інтерес викликають у модників принти. Користувачі Stylight часто шукають, з чим поєднувати гороховий малюнок, леопард чи зміїне забарвлення.

Найвідважніші

Сміливі дівчата активно цитують моду 1980-х: приміряють то ультракороткі мінісукні з підкресленою лінією плеча, то блузки з рюшами.
 

Дикий Захід

Не втрачає своєї актуальності і естетика Дикого Заходу. Дівчата з усіх усюд продовжують шукати речі в ковбойському стилі – від ременів до капелюхів і чобіт.

За матеріалами: vogue.fr

тенденції осінь-зима 2019/2020 ·

Ще в розділі Тенденції

Популярне