Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

10 мініспідниць, які варто придбати вже взимку

16 січня 2022

Мініспідниця, натхненна ретроатмосферою фільму «Безглузді», повернулася в моду кілька місяців тому. Цієї зими носіть її зі щільними колготками, високими чобітьми, черевиками або туфлями, а також бавтеся з обсягами, поєднуючи з максібушлатом, пуховиком, вільним блейзером або топом з підкресленою лінією плечей, як це роблять streetstyle-інфлюєнсери під час тижнів моди. Враховуючи той факт, що зараз розпочинається сезон знижок, інвестувати у модну мініспідницю потрібно вже сьогодні.

Streetstyle

Щодо подіумних колекцій, то якщо цього сезону в тренді коротка модель з класичними лініями, наступного сезону весна-літо 2022 мініспідниця стане на кілька сантиметрів коротшою. Доказом цього слугує шоу Miu Miu, де ультракоротка мініспідниця стала "родзинкою" колекції. Враховуючи збільшення кількості пошукових запитів на платформі Stylight на 20%, мініспідниця дійсно перебуває на шляху до того, щоб посісти провідне місце в нашому весняно-літньому гардеробі.

Streetstyle

Streetstyle

Streetstyle

Vogue.ua зібрав добірку мініспідниць, які можна зараз придбати зі знижкою під час зимових розпродажів.

Couregges
1 / 10Couregges
Dolce & Gabbana
2 / 10Dolce & Gabbana
Versace
3 / 10Versace
Blaze Milano
4 / 10Blaze Milano
See by Chloe
5 / 10See by Chloe
Maximilian
6 / 10Maximilian
A.P.C
7 / 10A.P.C
Prada
8 / 10Prada
Patou
9 / 10Patou
Khaite
10 / 10Khaite

По материалам: vogue.fr

Streetstyle ·

Ще в розділі TREND

Популярне