Тренд: яскравий однотонний образ

14 листопада 2017

Від ніжної пастелі до інтенсивних базових квітів - дівчата в монохромному вбранні стають головними зірками streetstyle.​

За легендою, Єлизавета II одягається в однотонне вбрання спеціально. Не тільки капелюхи, а й належна за протоколом парасолька підбирається в тон костюму, що робить його більш стриманим й виразним. Таким чином, на публічних заходах піддані корони й фотографи завжди можуть помітити королеву. Героїні streetstyle-звітів завзято переймають її досвід: на модних показах дівчата відмовляються від колірної поліфонії на користь однотонності.

На тлі строкатої юрби монохромний одяг видається яскравим й сміливим рішенням. Найвдаліші знімки - на яких «працюють» базові кольори, немов зійшли з полотен авангардистів: інтенсивний червоний, жовтий і синій. Тому мондріановскій колор-блокінг все частіше змінюють на вивірені комбінації одного кольору - як, наприклад, актриса Нумі Рапас в канарково-жовтому оксамитовому вбранні або fashion-редактор Ганна Зюрова в синьому велюровому костюмі.

Подібне ефект справляє одяг в м'якій пастельній гамі. Свинцево-блакитний, бузковий і лавандовий привертають погляди не гірше, ніж благородні бежеві і коричневі відтінки. Білий колір завжди має урочистий і свіжий вігляд. Одна з наймодніших дівчат світу, стиліст Джованна Батталья Енгельберт, доводить це на ділі - в двобортному брючному костюмі благородного відтінку слонової кістки. Найкраще таке вбрання працює в поєднанні з аксесуарами, прикрашеними каменями і металом.

Текст: Вєня Брикалін

Читайте також:

Streetstyle: біле пальто проти сірих буднів

Пара року: аксесуари і одяг одного кольору

Streetstyle ·

Ще в розділі Streetstyle

Популярне