Streetstyle: улюблені аксесуари лондонських модниць

19 вересня 2017

Розглядати аксесуари героїнь streetstyle-хронік під час тижнів моди - суцільне задоволення. Ці дівчата не бояться обирати сміливі сумки й туфлі, поєднувати непоєднуване й заразом на практиці демонструють ключові тенденції сезону. Vogue.ua уважно вивчив вибір лондонських модниць.

Сумки

Вже декілька сезонів поспіль сукні авторства Джонатана Андерсона являються головними фаворитами гостей Тижнів моди в Лондоні. Їхня відмінна риса - декор у вигляді металевого кільця, протягнутого через два круглих отвори. Також на вулицях британської столиці нерідко можна зустріти аксесуари Burberry, Tom Ford і Chloe.

Взуття

Ритм на Тижнях моди сьогодні такий, що взуття має бути максимально зручним, але при цьому - привертати увагу. Вирішити цю модну дилему допомагають туфлі на підборах kitten-hills, найпопулярніші в цьому сезоні - Dior, лофери з відкритою п'яткою Gucci та ботильйони на стійкому підборі.

Сонцезахисні окуляри

Сонцезахисні окуляри вже давно перетворилися на необхідний аксесуар під час модного марафону - вони допомагають приховати сліди недосипання і часом здатні надати образу той найбільш завершальний штрих.

Читайте також:

75 streetstyle-образів Тижня моди в Лондоні

Streetstyle ·

Ще в розділі Streetstyle

Популярне