Супутники весни: головні аксесуари нового сезону

16 квітня 2018

У кожного нового сезону є свої модні правила, які перетворюються в головні тренди. Три найважливіші тенденції прийдешньої весни охоплюють всі сфери життя, а якщо використовувати аксесуари від One Group, то можна вибудувати ідеальний модний гардероб.

Класика жанру

Модні дизайнери знову згадали про класичні форми і матеріали, злегка переосмисливши їх і наповнивши новими задумами. Наприклад, легендарна сумка MOSCHINO кольору квітневого неба отримала сяючу золоту фурнітуру, а крихітну канонічну сумочку головний дизайнер MOSCHINO Джеремі Скотт пофарбував в колір рожевого зефіру. Класика Philipp Plein в теплому кольорі nude доповнена блискучою головою пантери.

MOSCHINO
MOSCHINO
Philipp Plein
Philipp Plein
Dsquared2
Dsquared2

У великому місті

Вулична мода добралася до головних подіумів, і тепер цитати стрітстайла можна побачити, фактично, в кожній колекції, особливо це стосується аксесуарів. Почуття гумору і легкий, веселий спосіб життя модних дизайнерів втілили у форми пустотливих casual-аксесуарів. Смішна дівчина Бетті Буп тепер живе на сумочці, а куртка-косуха перетворилася в модний аксесуар і справжній бестселер від MOSCHINO. Замок на рожевій сумці Philipp Plein у формі срібних наручників з ключем – це відмінна ілюстрація добровільних модних заручників.

MOSCHINO
MOSCHINO
MOSCHINO
Philipp Plein
Dsquared2
Dsquared2
MOSCHINO

Спорт і шик

Тренування будуть продуктивними з правильною екіпіровкою. Функціональний рюкзак ніжного рожевого кольору – fashion-геометрія від Moschino. Нова жіноча сила і характер наявні у рюкзаку з анімалістичним принтом Plein Sport або ультрамодній поясній сумці Dsquared2.

MOSCHINO
MOSCHINO
Plein Sport
MOSCHINO
Plein Sport
Dsquared2
Dsquared2
MOSCHINO

аксессуары · Тенденции весна-лето 2018 ·

Ще в розділі Shopping

Популярне