RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Презентація колекції LIU JO весна-літо 2019

26 квітня 2019

Promotion

Італійський бренд LIU JO представив нову весняно-літню колекцію, про яку розповіла одна з найвідоміших стилістів у країні, Ольга Слонь.
 

Ольга Слонь

Гості презентації дізналися від Ольги про головні тренди сезону, особливості підбору одягу відповідно до типажу зовнішності і фігури, секрети комбінування кількох принтів і фактур в одному образі.

Весняно-літня колекція LIU JO

Весняно-літня колекція LIU JO

Весняно-літня колекція LIU JO

Також на прикладі численних ліній LIU JO стиліст показала, як денний образ легко переформатувати у вечірній, і чому аксесуари дійсно багато означають. 

Girls LIU JO
Girls LIU JO
Girls LIU JO
Girls LIU JO
Girls LIU JO
Girls LIU JO
Girls LIU JO
Girls LIU JO
Girls LIU JO

Ознайомитися з новинками сезону від LIU JO і обговорити їх за келихом шампанського прийшли Ірина Данилевська, Кароліна Ашіон, Антоніна Матвієнко, Ірина Турбаєвська.
 

Кароліна Ашіон
Антоніна Матвієнко
Марина Вознесенська
Олексій Прищепа
Анна Справедлива
Марія Орлова
Ольга Слонь і Олена Філонова
Ольга Сумська
Олена Примак
Олена Філонова та Ірина Данилевська

Італійський бренд LIU JO в Україні представляє мережа мультибрендових магазинів ARGO. Бутики LIU JO відкриті в Києві, у торгово-розважальних центрах OCEAN Plaza і Гулівер. В Одесі бутик розміщений за адресою: вул. Рішельєвська, 12.
 

Ще в розділі Shopping

Популярне