VOGUE UA CONFERENCE
search Created with Sketch.

Love Curly оформила мультибрендовий простір Asthik

18 липня 2017

Українській ілюстратор Люба Кучерява, більш відома як Love Curly, розробила тематичний дизайн мультибрендового простору Asthik, який у розпал літнього сезону перетворився на середземноморську віллу з назвою Asthik Summer House.

Asthik Summer House — це поєднання яскравих сюрреалістичних конструкцій та об’єктів, що асоціюються з морем та відпочинком. До прикладу, скляна кімната Marni з 3D-візуалізацією сусідує з літньою галявиною та білою плиткою, якою декорують басейни. Про ідею Asthik Summer House Love Curly розповідає: “Для засновників Asthik Асі Мхітарян та Діми Євенко магазин вже став другим домом, тому в новому дизайні хотілося передати цю атмосферу і, звичайно, нагадати усім про літо та пору відпусток”. При розробці кольорової гами Кучерява орієнтувалася на актуальні в цьому сезоні відтінки, які ефектно поєднувалився з представленими на манекенах образами.

"Також ми використовували друк на стінах - цей прийом допоміг нам візуально розширити простір і зробити його одним цілим з представленими колекціями", - додає художниця.

Для Love Curly цей проект - не перший випадок співпраці з Asthik. До цього вона займалася розробкою вітрин для магазину і брала участь в освітньому проекті Fashion DNA, в рамках якого разом з дизайнером Іваном Фроловим перетворила його простір на шкільну дискотеку, що проходить у спортзалі. На гостей тоді очікував кітчевий спортивний інвентар у рожевих тонах. У кінці 2016-го Кучерява розробила інсталяцію для бренду пуховиків Ienki Ienki. Також у різний час ілюстратор співпрацювала з креативною платформою Oculus Medium, Tissue Magazine, ритейлером Helen Marlen та дизайнером Сашею Каневським.

Читайте також:

Как украинские дизайнеры разрабатывали витрины

Ще в розділі Shopping

Популярне