Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

13 шкіряних пальт у стилі фільму «Матриця»

15 січня 2022

Довге шкіряне пальто — культовий предмет одягу. Безумовно, однією з головних причин, через яку ця річ набула такої популярності, став образ найстильнішого комп'ютерного хакера з коли-небудь існуючих — Триніті з «Матриці», чий фірмовий образ багато хто пам'ятає за кінофраншизою кінця 1990-х — початку нульових.

Белла ХадидБелла Хадід

Убрання героїв фільму «Матриця» спочатку було придумане дизайнером з костюмів Кімом Барреттом. За останні кілька сезонів образи персонажів пережили відродження у вуличному стилі і на подіумах, особливо у формі мініатюрних сонцезахисних окулярів і шкіряних тренчів. Шкіряні пальта, що нагадують одяг культового науково-фантастичного фільму, регулярно носять Кендалл Дженнер, Гейлі Бібер, Белла Хадід і Кая Гербер. Кожна з них продемонструвала, що ця річ може стати не лише невід'ємною частиною базового радеробу, а й чудовим доповненням до вечірніх образів.

Хейли БиберГейлі Бібер

Зараз найліпший час для експериментів з цим трендом. Глянцеве чорне пальто може надати несподіваного вигляду затишному трикотажу, або змусити легку весняну сукню з квітковим принтом заграти новими і несподіваними барвами.

13 шкіряних пальт, у які обов'язково варто інвестувати — дивіться у добірці vogue.ua.

Alexander McQueen
1 / 13Alexander McQueen
Boon The Shop
2 / 13Boon The Shop
Bottega Veneta
3 / 13Bottega Veneta
Dion Lee
4 / 13Dion Lee
Dolce & Gabbana
5 / 13Dolce & Gabbana
Elleme
6 / 13Elleme
Marine Serre
7 / 13Marine Serre
GUDU
8 / 13GUDU
Rejina Pyo
9 / 13Rejina Pyo
Mônot
10 / 13Mônot
Plan C
11 / 13Plan C
Prada
12 / 13Prada
Rejina Pyo
13 / 13Rejina Pyo

пальто · тренд · модный тренд ·

Ще в розділі SHOPPING

Популярне