Усі подробиці весілля Кейт Аптон в Тоскані

13 грудня 2017

Актриса і модель Кейт Аптон і американський бейсболіст Джастін Верландер одружилися 4 листопада, а фотографії та подробиці їхнього італійського весілля з'явилися через місяць.

Місце для церемонії Кейт і Джастін обрали зважаючи на свої романтичні спогади, саме Італія стала одною з перших країн, яку вони відвідали разом. Головним планувальником назначили Лізу Ворс, на її рахунку організація найкрасивіших весіль у всіх кутках світу. "Ми закохалися у  курорт Rosewood Castiglion Del Bosco через його дивовижну історію та неймовірні пейзажі", - поділилася Кейт Аптон. 

"Мені було дуже важливо, щоб ми з Джастіном відчували, що ми у відпустці з нашими найближчими друзями та сім'єю, - пояснює Кейт, - для цього  ми придумали присвятити цілий день інтерактивним іграм, які назвали Uplander Olympics. Кожен гість отримав правила ігрового дня, і всі поділилися на команди у майках Under Armor відповідного  кольору. Ігри включали в себе турнір по настільному тенісу, футбол, естафету і навіть епічну битву на повітряній кулі!"

Для репетиційної вечері Кейт і Джастін попросили своїх гостей вдягнутися у червоний колір. Кейт була у сукні  Valentino, і Джастін одягнув пошитий на замовлення червоний смокінг. "Наші мами створили слайд-шоу з картинок нашого дитинства, і вони продемонстрували його на "червоній" вечірці", - розповіла Кейт. "У нас був відкритий мікрофон для тостів, і ми сміялися всю ніч".  

На наступний день відбулася церемонія у саду. "Ми знайшли райський куточок, та квіти Тоскани стали нашим таємним садом, - говорить Кейт, - цікаво, що у цьому місці схожа церемонія проходила вперше".

Весільну сукню нареченої також робили майстри Будинку Valentino. "Вони найкращі у створенні тонких, красивих мережив і деталей, а їхня італійська спадщина та традиції найкраще підходили місцю нашого весілля. Сам процес створення був страшенно приємний. Я сама активно брала в цьому участь". 

 Оригінальний смокінг Джастіна був зроблений Cicchini Custom Clothier. Кейт поділилася: "У нього виникла ідея додати в жакет милу деталь на підкладку всередині - напис Just Married". 

Зачіску і макіяж Кейт робили старі друзі нареченої: Джон Руджиєро та Трейсі Мерфі: "Ми хотіли створити класичний і простий образ для церемонії", - описала себе Кейт. Обручку з діамантами у вісім карат для Кейт Джастін замовляв у  Anita Ko. "Моя літня бабуся не змогла бути присутня на весіллі через відстань, тому я попросила позичити мені її сапфіровий перстень - це стало моїм чимось старим, запозиченим і блакитним", - розповіла Кейт.

По материалам: vogue.com (фото: KT MERRY)

Читайте також: 

50 ідеальних суконь для весілля взимку

Лучшие свадебные прически из фильмов

свадьба · модель ·

Ще в розділі Персона

Популярне