RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Вікторія Бекхем взяла кредит на 8 мільйонів доларів

19 червня 2020

Британський бренд Victoria Beckham останні кілька років зазнає збитків, а через пандемію коронавірусу ситуація ще більше погіршилася. За останні чотири роки сума загальних втрат становить 52 мільйони доларів. Дизайнерка Вікторія Бекхем була змушена взяти кредит на 8 мільйонів доларів, щоб врятувати свою модну імперію від банкрутства.

Вікторія Бекхем, 2020

Угода, підкріплена приватною «інвестиційною угодою», має дати Вікторії змогу зберегти контроль над флагманом Victoria Beckham Ltd. Проте якщо кредит не буде виплачений у термін, вкладені кошти конвертуються в акції VB Ltd, які перейдуть люксембурзькій компанії London Investments Sarl. Нині Вікторії й Девіду Бекхемам належить 48,4% акцій, 23,6% контролює англійський продюсер Саймон Фуллер, решта акцій — у власності люксембурзької компанії London Investments Sarl, яка у 2017 році інвестувала в бренд 37 мільйонів доларів. «Вікторія не хотіла б відмовлятися від контролю в бізнесі, який ґрунтується на її імені. Однак непрості часи потребують відчайдушних заходів», — поділився фінансовий експерт.

Девід і Вікторія Бекхеми на British Fashion Awards, 2015


Вікторія Бекхем · VICTORIA BECKHAM ·

Ще в розділі Персона

Популярне