Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Та, що носить штани: 15 архівних фото Даян Кітон

05 січня 2022

5 січня 76 років виповнюється Даян Кітон — американській акторці, популярність до якої прийшла ще в середині 1970-х за ролі в кінострічках Вуді Аллена й участь у трилогії «Хрещений батько».

Даян Кітон

Робота з Алленом стала одним з важливих моментів у кар’єрі Даян Кітон. 1974 року вона зіграла у фільмі «Енні Голл», який не лише приніс їй такі нагороди, як «Оскар», «Золотий глобус» і BAFTA, а й зробив модною іконою. Її стиль у стрічці, хлоп’ячий і підкреслено розслаблений, став зіркою, що вказала шлях дівчатам з усіх усюд. Коли костюмерка фільму Рут Морлі давала інтерв’ю для Vogue 1978 року, вона здивовано розповідала: «Тепер люди кажуть мені, що всі модні дівчата Лондона й Парижа вдягаються як Енні Голл. Тепер це — стійке висловлювання». Хоч із часу виходу стрічки на екрани минуло понад 40 років, образ Енні Голл так само актуальний: сучасні жінки хочуть почуватися комфортно й упевнено без підкреслення своєї сексуальності.

Даян Кітон у фільмі «Енні Голл»

У реальному житті Даян Кітон також обожнювала брючні костюми, які обирала як для червоних доріжок, так і щоденних образів. Vogue.ua звернувся до архівів і поглянув, як сьогоднішня іменинниця носила штани.

Ще в розділі NAME

Популярне