RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Та, що носить штани: 15 архівних фото Даян Кітон

05 січня 2020

5 січня 74 роки виповнюється Даян Кітон – американській акторці, популярність до якої прийшла ще в середині 1970-х років за ролі у кінострічках Вуді Аллена і участь у трилогії "Хрещений батько".

Даян Кітон

Робота з Алленом стала одним з важливих моментів у кар'єрі Даян Кітон. 1974 року вона зіграла у фільмі "Енні Голл", який не лише приніс їй нагороди "Оскар", "Золотий глобус" і BAFTA, а й зробив модною іконою. Її стиль у стрічці, хлоп'ячий і підкреслено розслаблений, став зіркою, що вказала шлях дівчатам з усіх усюд. Коли костюмер фільму Рут Морлі давала інтерв'ю для Vogue 1978 року, вона здивовано розповіла: "Зараз люди говорять мені, що всі модні дівчата Лондона і Парижа одягаються як Енні Голл. Тепер це – сталий вираз". Хоч з моменту виходу стрічки на екрани минуло більше 40 років, образ Енні Голл залишається таким же актуальним: сучасні жінки хочуть почуватися комфортно і впевнено без підкреслення своєї сексуальності.

Даян Кітон у фільмі "Енні Голл"

У реальному житті Даян Кітон також обожнювала брючні костюми, які обирала як для червоних доріжок, так і для щоденних образів. Vogue.ua звернувся до архівів та поглянув, як сьогоднішня іменинниця носила штани.

Ще в розділі Персона

Популярне