Сімейний бізнес: топ-моделі матері і їх доньки

13 травня 2018

70-і і 80-і роки були часом супермодельної слави, коли жінки, такі як Сінді Кроуфорд, Крісті Брінклі і Беверлі Джонсон, домінували на модній арені. Сьогодні на подіумах, в журналах і рекламних кампаніях з'являються нові обличчя, і багато хто з них – діти колишніх топ-моделей. Йоланда Хадід підтримувала своїх дочок Джіджі і Беллу в їх сходженні до слави, в той час, як Кроуфорд не так давно спостерігала, як її донька Кайя Гербер вступає в той світ, який вона так добре знає. На честь Дня матері Vogue.ua згадує топ-моделей і їх дочок, які пішли стопами матерів.

Сінді Кроуфорд і Кайя Гербер

Кайя Гербер і Сінді Кроуфорд
Сінді Кроуфорд для Gianni Versace, 1987
Кайя Гербер для Versace, 2017

Сінді Кроуфорд – жива легенда в індустрії моди. Вона зробила собі ім'я ще під час роботи з Pepsi, Versace і Revlon, а сама уродженка Іллінойсу була частиною "Великої п'ятірки" разом з Наомі Кемпбелл, Ліндою Євангелістою, Клаудією Шиффер, Крісті Тарлінгтон, а потім і Стефані Сеймур. Кроуфорд і її 16-річна дочка, Кайя Гербер, здаються сестрами. Висхідна модель успадкувала ефектну зовнішність матері і стрімко рухається до вершин модельної кар'єри. Вона вже встигла попрацювати з такими брендами, як Calvin Klein, Marc Jacobs, Saint Laurent і Versace.

Пет Клевелан і Анна Клевелан

Анна і Пет Клевелан
Пет Клевелан на показі Oscar de la Renta, 1974
Анна Клевелан для Interview Magazine Germany

Пет Клевелан виросла у Нью-Йорку, і коли їй було всього в 14 років, її помітив редактор Vogue. Вона підписала контракт з Ford Models, а пізніше Wilhelmina, перш ніж почати по-справжньому успішну кар'єру в ролі топ-моделі 70-х років в Європі і США. Клевелан регулярно з'являлася на подіумах для таких брендів, як Valentino і Yves Saint Laurent, а також була добре знайома з Карлом Лагерфельдом, Енді Ворхолом і Міком Джаггером. Її дочка, Анна Клевелан, також штурмувала світ моди. 28-річна модель підписала контракт з Next Management 2015 року, і з тих пір з'являється на подіумах таких брендів як Chanel, Jean-Paul Gaultier і Marc Jacobs. Також Анну можна постійно побачити на сторінках і обкладинках журналів і в різних рекламних кампаніях.

Крісті Брінклі і Сайлор Лі Брінклі-Кук

Крісті Брінклі і Сейлор Лі Брінклі-Кук для Sports Illustrated
Крісті Брінклі для Sports Illustrated
Сейлор Лі Брінклі-Кук для Sports Illustrated

Крісті Брінклі була художником, що прагне жити в Парижі, коли її вперше помітив фотограф. 1979 року вона знялася для своєї першої обкладинки Sports Illustrated і пізніше знову прикрасила її в 1980 і 1981 роках. Брінклі викликала фурор в світі моди, коли повернулася в Sports Illustrated 2017 року, позуючи поруч зі своїми доньками Сейлор Брінклі-Кук і Алексой Рей Джоел. Кар'єра її дочки Сейлор почалася зі зйомки для журналу Teen Vogue, після виходу якого світ звернув на неї увагу. Через два роки Брінклі-Кук підписала контракт з агентством IMG Models. І з тих пір вона регулярно з'являється на зйомках.

Йоланда, Джіджі і Белла Хадід

Белла, Йоланда і Джіджі Хадід
Йоланда Хадід для журналу Grazia
Джіджі Хадід для Seafolly
Белла Хадід для Calvin Klein

За словами New York Post, Йоланда Хадід розпочала свою кар'єру з підписання контракту з Ford Models. Вона покинула Нідерланди, переїхала в Нью-Йорк і почала успішну кар'єру, перш ніж вийти заміж за Мохаммеда Хадід, а потім Девіда Фостера. Дочки Йоланди, Джіджі і Белла, які підписали контракт з IMG Models, швидко стали зірками модельного бізнесу. Обидві постійно з'являються в показах майже кожного великого бренду, включно з Victoria's Secret Fashion Show. У березні цього року Джіджі і Белла разом з'явилися на обкладинці британського Vogue.

Ванесса Параді і Лілі-Роуз Депп

Лілі-Роуз Депп і Ванесса Параді
Ванесса Параді для Coco Chanel
Лілі-Роуз Депп для Chanel No.5 L'Eau

Ванесса Параді була музикантом і кінозіркою, перш ніж прийти в світ моди. 1991 року вона з'явилася на обкладинці Vogue Paris, і того ж року стала послом Chanel. Її дочка Лілі-Роуз Депп, дотримувалася такого ж шляху в індустрії моди. У свої 16 років, вона зробила свій дебют на показі Chanel і представляє кілька лінії бренду, включно з ароматом Chanel No.5 L'Eau.

модели · модель · Джіджі Хадід · Лили-Роуз Мелоди Депп · Белла Хадід · Кайя Гербер ·

Ще в розділі Персона

Популярне