VOGUE UA CONFERENCE
search Created with Sketch.

Ціна питання: найдорожчі наряди Меланії Трамп

20 січня 2018

20 січня 2018 го - перша річниця з дня інавгурації Дональда Трампа і рівно рік його дружина Меланія займає пост першої леді. За цей час з її ім'ям було пов'язано чимало скандалів, в основному через зовнішній вигляд. То недоброзичливці звинувачували Трамп в невідповідність її нарядів і ситуації, коли на ознайомлення з наслідками стихії в Техасі вона приїхала в туфлях на шпильках, то з невдоволенням обговорювали вартість її гардеробу. Vogue.ua озирається на рік назад і згадує найдорожчі образи Меланії Трамп.

Дональд и Мелания Трамп на инаугурации, 20 января 2017
Пальто Dolce & Gabbana

Меланія Трамп - відома прихильниця італійців Dolce & Gabbana, наряди яких носить із завидною постійністю. Однак влітку 2017-го їй все ж вдалося здивувати багатьох вартістю свого пальто з об'ємним квітковим декором. Цінник у  51 000 $ став предметом скандалу.

Сумки Birkin

Окрім Dolce & Gabbana Меланія Трамп ще любить Hermes, а точніше їхні сумки Birkin. В її колекції є модель з крокодилової шкіри вартістю 75 000 $, а також в благородному коньячному відтінку ціною "всього" 13 461 $.

Сукня Monique Lhuillier

Статус першої леді зобов'язує Меланію Трамп з'являтися і на званих івентах із суворим дрес-кодом. Наприклад, у вересні 2017 на заході в Білому домі вона з'явилася в ефектній металізованій сукні Monique Lhuillier, без слів пояснивши, хто тут зараз господиня. Ціна цього вечірнього вбрання - майже 8 000 $.

Сукня Erdem

2018-й рік місіс Трамп зустріла в блискучому настрої під стать її сукні з паєток Erdem. Ціна наряду перевищила 5000 $, але вона є середньою для цього британського бренду, адже ручна робота на Заході цінується дійсно високо.

Сорочка Balmain

Картата сорочка Balmain вартістю 1 380 $ не найдорожча річ у гардеробі першої леді США, проте багатьох американців обурив той факт, що вона одягла її лише для прибирання в саду. Чи не довелося тоді і довго чекати її порівняння з попередницею Мішель Обамою, яка на подібні заходи одягалася набагато демократичніше, наприклад, в популярний бренд J.Crew.

Читайте також:

Велика дипломатія: гардероб першої леді Меланії Трамп

Меланія Трамп ·

Ще в розділі Персона

Популярне