Модель з обкладинки: Паша Гаруля про себе, моду та фемінізм

21 лютого 2018

Паша Гаруля, модель з обкладинки ювілейного номера Vogue UA, розповідає про себе та модельну кар'єру. Гаруля родом з Євпаторії, живе в Києві. Скаут агентства Starsystem знайшов її в "ВКонтакте".​

Паша Гаруля в зйомці для Zara

Паша Гаруля – це … людина, яка без причини намагається бути доброю до інших. 

Я потрапила в модельний бізнес… з соціальної мережі «ВКонтакте». Пам'ятаю, якою спокійною була на своїй першій зйомці, - до сих пір намагаюся зберегти той настрій.

Гордість моєї кар'єри – рекламна кампанія Prada і обкладинка Vogue UA.

Паша Гаруля в рекламній кампанії Prada весна-літо 2018

Порада, котру ти дала б собі до успішного модельного досвіду«Не порівнюй себе з іншими, будь доброю до себе, не став кар'єру вище родини та відносин з людьми, не бійся робити помилки: страх заважає прогресу. Коли я чую, що дівчатка морять себе голодом, тому що вони недостатньо худі та красиві, це розбиває моє серце».

Україна в світі моди.... - молода і дуже перспективна! Я рада бачити стільки талановитих моделей, фотографів та дизайнерів з нашої країни.

#Haruliagoals: Я не мрію стати супервідомою, хочу бути корисною світу та доброю до людей. Кожен модельний досвід дає відчуття незалежності та унікальності - це поєднується з моєю феміністською ідеологією. Мене не запитали, але хочу сказати: модній індустрії потрібно більше любові та менше 14-річних дівчаток. Щоби чогось досягти, ми всі повинні бути активістками та феміністками.

Y/Project весна-літо 2017

Balenciaga осінь-зима 2016/2017

Prada весна-літо 2018
модели · права женщин ·

Ще в розділі Персона

Популярне