VOGUE UA CONFERENCE

Кохані жінки Дональда Трампа

14 червня 2017

14 червня президенту США Дональду Трампу виповнюється 71 рік. Нову посаду він обіймає трохи більше півроку, та практично щодень дає ЗМІ свіжі інфоприводи – від рішень загальнодержавного значення до стосунків з дружиною Меланією. Жінки завжди посідали важливе місце в житті Трампа, а по образах його дружин можна легко вивчати історію моди того чи іншого часового проміжку.

Івана Зельнічкова

Першою дружиною Дональда Трампа стала чехословацька модель Івана Зельнічкова, яка народила йому трьох дітей – доньку Іванку та синів Еріка та Дональда. Пара одружилася в 1977 й прожила разом 15 років. Образ пані Зельнічкової ідеально відображає можу вісімдесятих – вона надавала перевагу надоб'ємному укладанню волосся, любила яскравий макіяж та відповідне вбрання з акцентом на плечах. 

Івана та Дональд Трамп

Івана та Дональд Трамп

Івана Трамп з донькою Іванкою
Марла Мейлз

З акторкою Марлою Мейлз Трапм одружився в 1993 році. Разом вони пробули шість років, і від цього шлюбу в них народилася донька Тіффані. На фотографіях помітно, що Мейлз був близький лаконізм дев’яностих – вона носила хвилясті шовкові сукні та монохромні костюми, і все ж нерідко робила вибір на користь сексуальності, без якої складно уявити ідеальну жінку Дональда Трампа. 

Меланія Трамп

Стати першою леді США пощастило третій дружині Дональда Трампа – Меланії, словенській моделі, яка в різний час з’являлася на сторінках Vogue, Allure, Sport Illustrated та GQ. Місіс Трамп Меланія стала в 2005 році, хоча їхні стосунки почалися ще в 1999. Меланія – яскравий приклад пишної та сексапільної моди нульових. На знімках того часу її нерідко можна побачити у вбранні з глибоким декольте та високими розрізами, часом навіть на корсетній основі. Поступово стилісти з команди Трампа відучили Меланію від звички підкреслювати все й одразу. Нині в її гардеробі домінують стримані сукні-футляри, різноманітні комбінезони з широкими штанями та спідниці-олівці в парі з жіночними блузами. Незмінною залишилася лиш любов до насиченого відтінку фуксії та підкресленої талії.

Читайте також:

Гардероб Мелании Трамп в ближневосточном турне

Мелания Трамп прибылв в Ватикан

Что нужно знать о новой первой леди Франции

Меланія Трамп ·

Ще в розділі Персона

Популярне