Кохані жінки Дональда Трампа

14 червня 2017

14 червня президенту США Дональду Трампу виповнюється 71 рік. Нову посаду він обіймає трохи більше півроку, та практично щодень дає ЗМІ свіжі інфоприводи – від рішень загальнодержавного значення до стосунків з дружиною Меланією. Жінки завжди посідали важливе місце в житті Трампа, а по образах його дружин можна легко вивчати історію моди того чи іншого часового проміжку.

Івана Зельнічкова

Першою дружиною Дональда Трампа стала чехословацька модель Івана Зельнічкова, яка народила йому трьох дітей – доньку Іванку та синів Еріка та Дональда. Пара одружилася в 1977 й прожила разом 15 років. Образ пані Зельнічкової ідеально відображає можу вісімдесятих – вона надавала перевагу надоб'ємному укладанню волосся, любила яскравий макіяж та відповідне вбрання з акцентом на плечах. 

Івана та Дональд Трамп

Івана та Дональд Трамп

Івана Трамп з донькою Іванкою
Марла Мейлз

З акторкою Марлою Мейлз Трапм одружився в 1993 році. Разом вони пробули шість років, і від цього шлюбу в них народилася донька Тіффані. На фотографіях помітно, що Мейлз був близький лаконізм дев’яностих – вона носила хвилясті шовкові сукні та монохромні костюми, і все ж нерідко робила вибір на користь сексуальності, без якої складно уявити ідеальну жінку Дональда Трампа. 

Меланія Трамп

Стати першою леді США пощастило третій дружині Дональда Трампа – Меланії, словенській моделі, яка в різний час з’являлася на сторінках Vogue, Allure, Sport Illustrated та GQ. Місіс Трамп Меланія стала в 2005 році, хоча їхні стосунки почалися ще в 1999. Меланія – яскравий приклад пишної та сексапільної моди нульових. На знімках того часу її нерідко можна побачити у вбранні з глибоким декольте та високими розрізами, часом навіть на корсетній основі. Поступово стилісти з команди Трампа відучили Меланію від звички підкреслювати все й одразу. Нині в її гардеробі домінують стримані сукні-футляри, різноманітні комбінезони з широкими штанями та спідниці-олівці в парі з жіночними блузами. Незмінною залишилася лиш любов до насиченого відтінку фуксії та підкресленої талії.

Читайте також:

Гардероб Мелании Трамп в ближневосточном турне

Мелания Трамп прибылв в Ватикан

Что нужно знать о новой первой леди Франции

Меланія Трамп ·

Ще в розділі Персона

Популярне