Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Найкращі виходи Керрі Бредшоу і Містера Біга

05 серпня 2021

Нині на повну пару знімають продовження культового серіалу «Секс і місто». Нова стрічка дістала назву And Just Like That... («І ось так просто»). Шанувальники із захватом стежать за всіма новинами щодо серіалу, а папараці раз по раз виставляють у мережу нові кадри зі знімального майданчика, трохи відкриваючи завісу майбутнього перезапуску. Головне запитання, яке цікавило шанувальників серіалу — чи з’явиться в продовженні стрічки Містер Біг, який зіграв у першій частині роль коханого Керрі Бредшоу. Відповідь на нього з’явилася днями, коли в мережі оприлюднили перші кадри Сари Джессіки Паркер і Кріса Нота на знімальному майданчику в Нью-Йорку.

Керрі Бредшоу і Містер Біг

Після появи спільних кадрів легендарної «екранної» пари шанувальники полегшено видихнули — продовженню роману бути. Однак тепер ходять чутки, що в новій частині «Сексу й міста» в стосунках пари буде не все так гладко, можливо їм доведеться  розлучитися. Поки шанувальники роблять припущення щодо сюжетної лінії серіалу, Vogue.ua пропонує згадати найкращі спільні виходи Керрі Бредшоу й Містера Біга на початку нульових.

1 / 13
2 / 13
3 / 13
4 / 13
5 / 13
6 / 13
7 / 13
8 / 13
9 / 13
10 / 13
11 / 13
12 / 13
13 / 13

Сара Джесіка Паркер · Керрі Бредшоу ·

Ще в розділі NAME

Популярне