Кіра Найтлі і Chanel: любов в фотографіях

26 березня 2018

Актриса Кіра Найтлі 26 березня святкує 33-й день народження. Кар'єру вона розпочала в сім років, а до 11-и вже щосили знімалася в британських міні-серіалах. Однак справжній великий прорив стався лише 2002 року – фільм "Бий як Бекхем " приніс їй довгоочікувану популярність. Пізніше, в її портфоліо додалися саги "Пірати Карибського моря", "Король Артур", "Гордість і упередження" і "Анна Кареніна", які зробили її вже справжньою зіркою. Молода і перспективна, актриса не залишилася непоміченою і з боку модної індустрії – Кіра Найтлі стала музою Карла Лагерфельда і обличчям Chanel. Vogue.ua згадує як це було.

Кіра Найтлі

Співпраця з французьким брендом у Найтлі розпочалась 2007 року з реклами аромату Coco Mademoiselle, який вона представляла декілька років поспіль. Після невеликої паузи, їх роман знову ожив – 2018-го випустили оновлену версію парфуму і знову з Кірою у головній ролі.

За ці роки актриса також встигла стати обличчям нової лінії прикрас Coco Crush Jewellery і лінії косметики #ilovecoco.

Рекламна кампанія #ilovecoco

Рекламна кампанія прикрас Chanel Jewellery

Окремим рядком в історію взаємин Найтлі і Chanel вписана короткометражка Once Upon A Time, яку Карл Лагерфельд представив в травні 2013-го.

Природно, що і на червоних доріжках Кіру Найтлі частіше можна зустріти саме в нарядах авторства Карла Лагерфельда, який навіть створив для британки весільну сукню.

Chanel · Кира Найтли ·

Ще в розділі Персона

Популярне