Історія створення гардероба Ріанни для Coachella 2018

18 квітня 2018

Коли справа стосується найефективнішої появи на публіці, конкурувати з Ріанною стає непросто. Співачка вирушила на фестиваль Coachella з повною бойовою готовністю. «Coachella завжди повинна бути веселою і руйнівною,  поділився Джейлел Вівер, творчий директор Fenty,  у нас був крутий момент минулого року з кришталевою курткою і маскою Gucci, і ось ми подумали, як же ми можемо це перевершити?»

Фото: Instagram @badgalriri

Офіційно проводити штурм мозку Вівер і Ріанна почали за місяць до заходу, але основна ідея виникла ще в лютому, коли вони побачили балаклаву на показі осінньо-зимової колекції Gucci. «Ми з Ріанною одразу полюбили цю річ, як тільки модель в балаклаві з’явилася на подіумі,  розповідає Вівер,  і далі вже почали думати над тим, як її носити». Правило любові з першого погляду також стосується ніжно-блакитного брючного костюму Y/Project, який доповнили екстремальними каблуками UGG. «Звичайно, це не було схожим на класичну Coachella, але саме це і змусило нас полюбити нашу ідею ще більше!».

Фото: Instagram @badgalriri
Фото: Instagram @badgalriri

Палантин кольору вареного згущеного молока і ботфорди-гіганти придумав Гленн Мартенс, креативний директор Y/Project. «Що я люблю в Ріанні,  це те, що вона така нонконформістка, яка, буквально, розсуває ваші кордони творчості»,  розповідає Вівер.

Фото: Instagram @badgalriri

За матеріалами www.vogue.co.uk.

Рианна ·

Ще в розділі Персона

Популярне