Емма Стоун – найвисокооплачуваніша актриса світу

17 серпня 2017
Емма Стоун

Американський Forbes опублікував рейтинг найвисокооплачуваніших актрис, з'ясувавши, хто і скільки заробив за 12 місяців. Роль у м'юзиклі Дамьєна Шазелла «Ла-Ла Ленд» (La La Land) вивела молоду актрису Емму Стоун на новий професійний рівень — вона отримала перший «Оскар», «Золотий глобус», премію Гільдії кіноактерів та BAFTA. А гонорар за роль дозволив Еммі зайняти перше місце в рейтингуForbes — вона заробила $26 мільйонів.

Дженніфер Еністон хоч і продовжує зніматися в кіно, більшу частину грошей заробляє на рекламних контрактах. Співпраця з компаніями Emirates Airlines, Smartwater і Aveeno принесла їй $ 25,5 мільйона і другий рядок в списку найбільш високооплачуваних актрис.

Дженніфер Еністон

Як тільки кіносага «Голодні ігри», в якій Дженніфер Лоуренс зіграла головну роль, закінчилася, її доходи почали падати. Два роки вона була на першому місці в списку Forbes: у 2015 році Дженніфер заробила $ 52 мільйони, в 2016 - $ 48 мільйонів. У новому рейтингу вона лише на третьому місці. Фільми «Мама!» (Mother!), «Червоний горобець» (Red Sparrow) і контракт з Dior принесли їй $ 24 мільйони.

Дженніфер Лоуренс

Зірка фільму «Мисливці за привидами» (Ghostbusters) Мелісса Маккарті заробила $ 18 мільйонів і четверте місце. Банківський рахунок Міли Куніс збільшився на $ 15,5 мільйона (п'яте місце в рейтингу).

На шостій позиції Емма Вотсон ($14 мільйонів), на сьомій — Шарліз Терон ($14 мільйонів). Заробіток Кейт Бланшетт склав $12 мільйонів, забезпечивши їй восьме місце. Замикають десятку найбільш високооплачуваних актрис Джулія Робертс ($ 12 мільйонів) та Емі Адамс ($ 11,5 мільйона).

Мелісса Маккарті
Емма Вотсон
Шарліз Терон

Читайте також:

Три фільми з Дженніфер Лоуренс, про які ніхто не знає

Дженніфер Еністон та ще 10 знаменитостей у квітковому вбранні

5 найцікавіших фільмів Венеційського кінофестивалю

Дженнифер Лоуренс · Дженнифер Энистон · Кейт Бланшетт · Джулия Робертс · Эмма Уотсон · Эми Адамс · Шарлиз Терон ·

Ще в розділі Персона

Популярне