Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Девід Бекхем передав свій Instagram-акаунт українській лікарці з Харкова

20 березня 2022

З початку війни в Україні подружжя Бекхемів підтримали нашу державу та закликали жертвувати кошти для допомоги українським сім’ям біженців, але на цьому зіркова родина не зупинилася. Сьогодні Девід Бекхем оголосив, що тимчасово передає свою Instagram-сторінку, за якою стежать 71,4 млн підписників, лікарці-педіатрині Ірині Кондратовій, щоб показати роботу регіонального перинатального центру в Харкові. 

"Сьогодні я надав свою соцмережу Ірині, яка завідує перинатальним центром у Харкові в Україні, де вона допомагає матерям народжувати. У сторіз можна дізнатися більше про дивовижну роботу, яку робить Ірина та інші медичні працівники для порятунку життів в Україні. Будь ласка, підтримуйте UNICEF і таких людей, як Ірина, за допомогою посилання на пожертвування", – повідомив Бекхем у відеозверненні. Раніше Девід та Вікторія Бекхеми пожертвували 1 млн фунтів фонду UNICEF, який допомагає дітям з України.

 

Ще в розділі NAME

Популярне