Як пройшла вечеря президента Франції з найкращими дизайнерами країни

06 березня 2018

Симон Порт Жакмю вчора одним з першиї почав публікувати загаткові сторіз з резиденції Еммануеля Макрона в Парижі. О 19:39 улюбленець модної індустрії, дизайнер бренда Jacquemus, показав у своєму Instagram акаунті екстер'єр Єлисейського палацу. О 19:45 він зробив селфі в дзеркалі одного з залів. О 20:45 з'явилося відео з сервірованим столом й гостьовою табличкою Симона і Анни Вінтур, поруч з якою посадили дизайнера. 23:01 - ще одне селфі в дзеркалі, з підписом "Home". 

Эммануэль Макрон, Симон Порт Жакмюс (Jacquemus)
Эммануэль Макрон, Имрад Амед (The Business of Fashion)
Наташа Рамсей-Леви (Chloé)
Брижит Макрон, Джамбаттиста Валли (Giambattista Valli)
Мария Грация Кьюри (Dior), Эммануэль Макрон, Брижит Макрон
Эммануэль Макрон, Брижит Макрон, Анна Винтур (Vogue USA)
Вирджил Абло (Off-White), Ким Эллери (Ellery)
Пьер-Франсуа Ле Луье (Fédération française du prêt-à-porter féminin), Юсуф Фофана (Maison Chateau Rouge), Эммануэль Макрон, Жери Журно (JOUR/NÉ)
Эммануэль Макрон, Джамбаттиста Валли (Giambattista Valli)
Амели Пишар (Amelie Pichard), Эммануэль Макрон
Мария Грация Кьюри (Dior), Брижит Макрон, Бертран Гийон (Schiaparelli Paris)
Жульен Давид (Julien David) и Эммануэль Макрон
Александр де Бетак и Эммануэль Макрон

Незабаром селфі з Макроном і його дружиною Бріджит стали з'являтися і в інших дизайнерів та інсайдерів французької модної індустрії. "Історичний момент: президент Франції Еммануель Макрон і його дружина Бріджит роблять групову фотографію з усіма дизайнерами з офіційного списку Паризького тижня моди", - підписав фотографію головний редактор і засновник The Business of Fashion Імран Амед. Чим довше тривала вечеря, тим більше гості афішували свою присутність: дизайнер Стела Маккартні зв'язувалася через Face-Time зі своїм батьком-легендою Полом; креативний директор Dior Марія Грація К'юрі сиділа пліч-о-пліч з президентом; засновник бренду Pigalle Стефан Ашпул не соромився цілувати першу леді Франції в лоб.

Бріджит Макрон, Стефан Ашпул (Pigalle)

На вечері на підтримку французької індустрії моди були присутні дизайнери Рік Оуенс і П'єрпаоло Піччолі, fashion-продюсер Александр де Бетак і ще кілька десятків важливих гравців модної індустрії Франції. У цій вечері французи дотрималися свого національного девіз Liberté, égalité, fraternité (Свобода, рівність, братерство з фр., - прим. ред.). На вечір були запрошені дійсно всі дизайнери з основного офіційного списку Paris Fashion Week: від усім відомих метрів, до представників молодих брендів.

дизайнер · Неделя моды в Париже · Брижит Макрон ·

Ще в розділі Персона

Популярне