5 речей, яких ви не знали про герцогиню Кетрін

09 січня 2018

9 січня день народження у герцогині Кембриджської - рольової моделі для мільйонів жінок по всьому світу. Шанувальники стежать за кожним її кроком, знають улюблені б'юті-засоби дружини принца Вільяма і готові скуповувати сукні і пальто, як у неї. Однак залишилися в біографії Кейт Міддлтон і маловідомі факти.

Герцогиня Кэтрин
Мандрівниця

До того, як познайомитися зі скромним хлопцем на ім'я принц Вельський, Кейт Міддлтон встигла пожити не тільки в Британії. Вона рік вивчала культуру епохи Відродження у Флоренції і їздила у волонтерську поїзду в Чилі. Пристрасть до подорожей їй мабуть передалася від батьків, співробітників авіакомпанії British Airways. Наприклад, їхня сім'я навіть кілька років жила в столиці Йорданії Аммані.

Кейт Миддлтон с семьей в Иордании
Мрії про принца Вільяма

Виявляється, ще в юному віці, навчаючись в старшій школі, Кейт Міддлтон мріяла познайомитися з принцом Вільямом, а його фото висіло у неї на стіні. Цей цікавий факт повідомила авторам книги "Вільям і Кетрін: їхня історія" шкільна подруга майбутньої герцогині Джессіка Хей. "Коли ми сиділи з подружками і обговорювали хлопців, які нам подобаються, Кейт завжди стверджувала, що їй ніхто не цікавий і ніхто не зрівняється з Вільямом".

Школьное фото Кейт Миддлтон

Доля посміхнулася дівчині і через кілька років, коли вона вже вчилася в престижному Сент-Ендрюському університеті, відбулася зустріч із хлопцем з її мрій - принцом Вільямом.

Перша робота

Сьогодні герцогиню Кетрін називають іконою стилю, але мало хто знає, що після закінчення університету вона працювала асистентом байєр в лондонському магазині Jigsaw, але кинула її, щоб стати професійним фотографом.

Кейт Миддлтон, 2005
Улюблений запах

У день весілля з принцом Вільямом майбутня герцогиня надушилися ароматом флердоранжа британського бренду Jo Malone.

Фотографія

Якби Кейт Міддлтон не стала герцогинею, то точно активно б розвивала кар'єру фотографа. Вона нерідко самостійно фотографує своїх дітей - принца Георга та принцесу Шарлотту, а Кенсінгтонський палац потім використовує ці кадри як офіційні. Можливо, їй вже слід завести особистий інстаграм-аккаунт?

Принц Георг и принцесса Шарлотта в объективе герцогини Кэтрин

Читайте також:

5 любимых брендов именинницы герцогини Кэтрин

Кейт Міддлтон ·

Ще в розділі Персона

Популярне