RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

24 рідкісні світлини юної Софі Марсо

17 листопада 2021

17 листопада 55 років виповнюється французькій акторці Софі Марсо, зірка якої запалала в 14 років. Юна дівчина прийшла на кастинг за рекомендацією модельного агентства, з яким працювала, і витягнула щасливий білет  саме її вибрав режисер Клод Піното на роль головної героїні фільму «Бум». Кінострічка стала культовою у Франції, а Марсо після прем’єри прокинулася зіркою.

Софі Марсо у фільмі «Бум»

Її образи з фільму й фірмову стрижку почали наслідувати, а критики назвали Марсо майбутнім французького кіно. Вона їх не підвела. Після другого «Буму» Марсо здобула премію «Сезар» (французький аналог «Оскара». Прим. ред.) у номінаціях «Найкращий дебют» і «Найперспективніша акторка». Нині у фільмографії Марсо вже понад 30 ролей, але образ тієї пустотливої дівчини досі живе в пам’яті її шанувальників. Vogue.ua вибрав 24 рідкісні кадри юної Марсо, що переносять нас в епоху 1980-х — початку 1990-х.

Софи Марсо ·

Ще в розділі Персона

Популярне