Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

24 рідкісні фотографії юної Софі Марсо

17 листопада 2019

17 листопада 53 роки виповнюється французькій акторці Софі Марсо, зірка якої запалилася у 14 років. Юна дівчина прийшла на кастинг за рекомендацією модельного агентства, з яким працювала, і витягнула щасливий білет  саме її вибрав режисер Клод Піното на роль головної героїні фільму "Бум". Кінострічка стала культовою у Франції, а Марсо після прем'єри прокинулася зіркою.

Софі Марсо у фільмі "Бум"

Її образи з фільму і фірмова стрижка почали наслідувати, а критики назвали Марсо майбутнім французького кіно. Вона їх не підвела. Після другого "Буму" Марсо отримала премію "Сезар" (французький аналог "Оскара" прим.ред.) у номінаціях "Найкращий дебют" і "Найбільш перспективна акторка". Зараз у фільмографії Марсо вже більше 30 ролей, але образ тієї пустотливої дівчати досі живе в пам'яті її шанувальників. Vogue.ua вибрав 24 рідкісні кадри юної Марсо, що переносять нас в епоху 1980-х і початку 1990-х.

Софи Марсо ·

Ще в розділі Персона

Популярне