RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

16 найбільш невимушених образів на червоних доріжках 1990-х

12 листопада 2019

Сьогодні вихід на червону килимову доріжку передбачає високий гламур, драматизм і моду з великої літери «М». На складання образу потрібні дні. А працює над ним ціла команда: дизайнерів, брендів, стилістів, публіцистів, стилістів волосся і візажистів. Але це не завжди було так. Ще в 1990-х роках червона доріжка рясніла безліччю абсолютно невимушених образів.

Дрю Беррімор на прем'єрі фільму «Винен за підозрою», 1991

Між зірками і модними Домами не було контрактів і змагань (хоча Джорджіо Армані почав працювати з акторами задовго до того, як це стало звичною практикою). Та й загалом, 1990-ті роки були простим часом. Знаменитості часто приходили у власних вбраннях, робили особисті стилістичні заяви. Від кремового кардигана Дрю Беррімор і подертої пари джинсів на прем'єрі фільму «Винен за підозрою» до вовняного джемпера Рівера Фенікса на обіді «Оскара» – кожен з цих образів є свідченням смаку і невимушеного підходу до моди, який поєднує легкість, індивідуальність і комфорт.

Ще в розділі Персона

Популярне