RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Леді Ґаґа відроджує популярність монограми Gucci

11 листопада 2021

Світове турне фільму «Дім Ґуччі» стартувало, а це означає, що найближчим часом ми побачимо безліч нових образів Леді Ґаґи, яка зіграла в стрічці головну роль, і з великою ймовірністю можна сказати, що головним брендом в її гардеробі нині стане саме Gucci. Не зрадила артистка цю італійську марку й минулого вечора. Перед шанувальниками в Лондоні вона з’явилася в образі, з ніг до голови всипаному впізнаваною монограмою Gucci. Вибір Леді Ґаґи припав на лаконічний кейп без зайвих деталей і сукню-футляр у тон. Фінальними штрихами образу стали ботильйони на ультрависокій платформі, коричневі протисонцеві окуляри й ретро-укладка.

Леді Ґаґа в Gucci

Леді Ґаґа в Gucci

Монограма Gucci з переплетеними літерами GG — один з найупізнаваніших патернів у сучасній модній індустрії. Він відсилає до імені засновника бренду Ґучіо Ґуччі, а свій сучасний вигляд дістав у середині 1960-х. Особливо прихильний до нього й нинішній креативний директор модного Дому Алессандро Мікеле, який активно використовує цю монограму як у виробництві аксесуарів, так і сезонних колекцій. З часу свого призначення він нерідко поєднував її з іншими важливими символами Дому — флористичними мотивами або червоно-зеленою смужкою. Цього року в Gucci святкують 100-річний ювілей, а переплетені GG знову можна побачити всюди. Ми надихнулися прикладом Леді Ґаґи й вибрали речі з монограмою Gucci, над якими точно не владні сезонні тренди.

Gucci · Леди Гага ·

Ще в розділі Look

Популярне