VOGUE UA CONFERENCE 2021FASHION & BUSINESS 9/09
RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Як створювали образ Марини Порошенко до Дня Незалежності України

25 серпня 2018

Щороку для першої леді України, Марини Порошенко, святковий образ до Дня Незалежності створює один з українських дизайнерів. Минулого року автором ніжно-рожевої сукні став бренд Oksana Polonets, цього – вбрання більш експериментальне і яскраве. Його автор – дизайнер Лілія Братусь.

Лілія Братусь

"Уже кілька років я працюю в стилі #entoconcept і разом з командою ми перебуваємо у постійному пошуку цікавих рішень, в яких національні мотиви будуть органічно поєднані з сучасними силуетами та формами", – розповідає Братусь. Так, для першої леді та її доньок створили шовкові сукні яскравих відтінків: лимонно-жовтого, волошкового та рожевого, додатково прикрашені принтом. Його розробила художниця Ольга Дворянська.

Лілія Братусь і Ольга Дворянська

"Я дуже люблю класичну вишивку, – додає Лілія Братусь. – Але стилізований український принт зробив ці сукні більш сучасними. Я дуже рада, що Ольга Дворянська настільки педантично поставилась до його розробки". Сама художниця пояснює: "Під час розробки орнаменту ми взяли вишивку козацької старшини, вибрали елементи, які сподобалися та інтерпретували їх. Малюнок створювали вручну, а потім вже допрацьовували за допомогою комп'ютерних програм". Vogue.ua знає як створювалися ці образи.

Украинские дизайнеры · Марина Порошенко · День Независимости ·

Ще в розділі Look

Популярне