Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

BEST FASHION AWARDS 2019: оголосили номінантів премії

04 листопада 2019

19 листопада відбудеться десята Церемонія нагородження Української професійної премії BEST FASHION AWARDS. Премію заснували 2010 року і за час свого існування вона перетворилася на основний інструмент об'єктивного визначення лідерів національної fashion-індустрії.
 

BEST FASHION AWARDS 2019

Переможців кожної номінації щорічно визначає голосуванням група з 33 експертів за результатами колекцій двох останніх сезонів. До складу експертної групи входять відомі fashion-журналісти, баєри, критики та лідери суспільної думки. Цього року на честь X Церемонії BEST FASHION AWARDS організатори представляють комікс, що розповідає історію Премії з 2010 до 2018 року.

Номінанти премії BEST FASHION AWARDS 2019:

Найкращий дизайнер жіночого одягу 

  • ARTEMKLIMCHUK – Артем Климчук
  • BEVZA – Світлана Бевза
  • BOBKOVA – Христина Бобкова
  • ELENA BURENINA – Олена Буреніна
  • FROLOV – Іван Фролов
  • Lake Studio – Олеся Кононова, Анастасія Рябоконь
  • LITKOVSKAYA – Ліля Літковська
  • PRZHONSKAYA – Олена Пржонська
  • SIX. – Юлія Богдан
  • THE COAT BY KATYA SILCHENKO – Катерина Сільченко

Найкращий дизайнер чоловічого одягу 
  • ANTON BELINSKIY – Антон Белінський
  • ARTEMKLIMCHUK – Артем Климчук
  • FROLOV – Іван Фролов
  • IDOL. – Серж Смолін
  • SONYA MONINA – Соня Моніна
Lake Studio осінь-зима 2019/2020

Найкращий дизайнер аксесуарів

  • GUNIA PROJECT – Наталія Каменська, Марія Гаврилюк
  • GUZEMA FINE JEWELRY – Валерія Гузема
  • Lake Studio – Олеся Кононова, Анастасія Рябоконь
  • LITKOVSKAYA – Ліля Літковська
  • RUSLAN BAGINSKIY – Руслан Багінський

«Відкриття року»

  • DAFNA MAY – Дафна Майберг
  • GUNIA PROJECT – Наталія Каменська, Марія Гаврилюк
  • JARDIN EXOTIQUE – Ліда Арфуш
  • ROUSSIN– Софія Русинович
  • YELIZAVETTA VOLOSOVSKA – Єлизавета Волосовська

«Прорив року»

  • BEVZA – Світлана Бевза
  • FLOW THE LABEL – Вікторія Баланюк
  • GASANOVA – Ельвіра Гасанова
  • KSENIASCHNAIDER – Ксенія Шнайдер
  • LITKOVSKAYA – Ліля Літковська
  • RUSLAN BAGINSKIY – Руслан Багінський
ARTEMKLIMCHUK осінь-зима 2019/2020

За найкращу fashion-постановку

  • FROLOV – Іван Фролов
  • JARDIN EXOTIQUE – Ліда Арфуш
  • JEAN GRITSFELDT – Жан Гріцфельдт
  • Lake Studio – Олеся Кононова, Анастасія Рябоконь
  • LITKOVSKAYA – Ліля Літковська

Премія «SUSTAINABLE fashion»

  • ARTEMKLIMCHUK – Артем Климчук
  • KSENIASCHNAIDER – Ксенія Шнайдер
  • ROUSSIN – Софія Русинович
  • ZAHARA – Лідія Захарченко

Best Fashion Awards ·

Ще в розділі Церемонія

Популярне