VOGUE UA CONFERENCE 2021EARLY BIRDS PRICE! До 1 червня
RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Знаменитості у вбранні українського бренду TTSWTRS

20 серпня 2020

TTSWTRS — один з тих українських брендів, який вже зміг завоювати світове визнання. Серед його клієнток Ніккі Мінаж, Кортні Кардаш’ян, Вінні Гарлоу та багато інших знаменитостей, армія шанувальників яких порівнянна з населенням середньої європейської країни.

Ніккі Мінаж

Дизайнерка марки Анна Асмєхіна розповідає, що цього року TTSWTRS відзначає 7-річчя, а його колектив збільшився за цей час із 3 до 70 осіб, а також додає: «Ми створюємо одяг TTSWTRS як для себе. З таким підходом ми починали працювати — з ним і продовжуємо, розвиваючи цю ідею з кожною колекцією. Для всієї команди це не просто робота, а хобі й захоплення, яким ми палаємо. Особисто для мене TTSWTRS — це втілення власних думок і емоцій. Особливо тепер». Приклад бренду засвідчує, що оригінальна ідея не знає кордонів, а Made In Ukraine у їхньому виготовленні здатний і надалі завойовувати серця найдосвідченіших зірок.

Винни Харлоу
Кортни Кардашьян
Даутцен Крез
Ники Минаж
Сита Абеллан
Карруче Тран

Украинские дизайнеры ·

Ще в розділі Бренд

Популярне