Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Зала засідань: Balenciaga весна-літо 2020

30 вересня 2019

Як не дивно, одним з ключових факторів у модній індустрії є актуальність у всіх її проявах. Демна Гвасалія – той дизайнер, що як ніхто інший відповідає цьому критерію і у своїх колекціях порушує найважливіші питання. Колекцію Balenciaga весна-літо 2020 він представив на «політичній арені» – імпровізованому подіумі, що нагадує чи то парламент, чи то асамблею. На «засіданні» він досліджував предмет power-dressing.

Balenciaga весна-літо 2020

Balenciaga весна-літо 2020

Від подіуму до стільців і стін – Гвасалія повністю залив місце показу синім кольором, що нагадує відтінок прапора ЄС. Шоу весна-літо 2020 стало соціодизайнерським дослідженням сучасних дрес-кодів. Дефіле почалося з серії унісекс-костюмів і продовжилося «корпоративними» сукнями. «Під час створення колекції ми вивчали фотографії жінок-політиків, те, що вони одягають під час агітаційних кампаній. Ми взяли цей тип повсякденної сукні і постаралися зробити його крутим. Якщо чесно, завдання – непросте», – сказав дизайнер. Його рішення полягало в тому, щоб «зробити силуети більш квадратними і коконоподібними». Таким чином людина будь-якої статури зможе носити їх – демократично і зручно.

Balenciaga весна-літо 2020

Balenciaga весна-літо 2020

За словами Демни, ця колекція створена для лікарів, юристів, галеристів, інженерів, а також професійних моделей. Актуальність у сприйнятті Гвасалія – це чітке спостереження за тим, що носять люди, і зосередженість на створенні чогось, що пов'язане зі спадщиною Кристобаля Баленсіаґи. Саме тому в настільки практичній колекції з'явилися кілька пишних бальних суконь. «Вони відсилають до початку Balenciaga, коли маестро починав роботу в Іспанії. Він взяв цей силует з іспанського живопису, – підкреслив Гвасалія. – Але нам було важливо зробити їх носибельними. Якщо дістати кринолін, то вдасться щось на кшталт звичайної готичної сукні».

Balenciaga весна-літо 2020

Balenciaga весна-літо 2020

Гвасалія – один з тих дизайнерів, який відчуває соціальні зсуви і реагує на них. Коли його запитали, чи вважає він цю колекцію набуттям форми і поверненням до реальності, то його відповідь знайшла відгук не лише в прагматичності дизайну або в інклюзивному кастингу: «Я не думаю, що щось може бути реальнішим за цю колекцію».

Balenciaga весна-літо 2020

Переглянути всю колекцію Balenciaga весна-літо 2020

Balenciaga · Неделя моды в Париже · весна-літо 2020 ·

Ще в розділі Бренд

Популярне