RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Турбота про себе: нова колекція Lake Studio

22 квітня 2021

Український бренд Lake Studio представив нову колекцію, присвячену турботі про себе, власній душевній рівновазі та фізичному стану. Називається вона THE SEEDS, адже всі емоції й події, які ми переживаємо, у майбутньому все одно впливають на нас.

Lake Studio

В основі колекції — ідея Soft Tailoring: фірмові жакети й костюми Lake Studio стали більш невимушеними й розслабленими, а поєднання легкого кашеміру й льону дає змогу легко втримувати баланс між комфортом та ілюзією офіційності. Різноманітність фактур доповнює архітектурний крій, який надає образам витонченості й жіночності.

Lake Studio

Lake Studio

Lake Studio

Лінійку формальних образів доповнюють сукні: крім знакових для бренду комбінацій, у цій колекції з’явилися сукні з високою талією, які пасують до будь-якого типу фігури, а також об’ємні структуровані сукні. Декоративні елементи колекції — ручне в’язання гачком і мереживо, яке вигідно контрастує з льоном або високотехнологічними тканинами з Японії.

Lake Studio

Lake Studio

Lake Studio

Головний принт колекції — характерні для бренду зображення артишоків, цього разу як фотовідбитки порцелянових прикрас. Цей принт у різних колірних варіаціях є на сукнях і навіть внутрішній стороні жакетів, що підкреслює ідею турботи про власний внутрішній світ.

Lake Studio

Lake Studio

Lake Studio

THE SEEDS також доповнена капсульною лінійкою ювелірних виробів, створених у колаборації з британською художницею Ксенією Бусаловою. Сухі квіти й рослини, знайдені в Лондоні, піддають спеціальному обробленню, глазурують порцеляною та доповнюють елементами позолоти. Крім справжніх рослин, до колекції ввійшли виготовлені вручну артишоки.

Lake Studio

Украинские дизайнеры · Lake Studio ·

Ще в розділі Бренд

Популярне