
OBERIG дарує обручки захисникам України, які одружуються під час війни
Останні кілька тижнів ювелірний дім OBERIG працював над великим і дуже важливим благодійним проєктом, спрямованим на підтримку захисників і захисниць України. Бренд вирішив виробляти й дарувати обручки військовим, які одружуються під час війни.
«В OBERIG ми знаємо, що любов переможе все. Ми віримо що літо в нас ніхто не відбере, і вже в липні ми бачитимемо щасливих молодят біля Оперного театру в Одесі чи на вулицях Києва. Та поки нам гірко й боляче від того, що війна в Україні триває вже два місяці, а кількість жертв і зруйнованих міст з кожним днем зростає. Війна – найстрашніше, що може статися. На жаль, тепер ми знаємо це на власному досвіді. Але ми також знаємо, що на війні є місце не лише горю та смерті, а й народженню нового і світлого», — говорять в OBERIG.
Від 24 лютого поруч із сотнями жахливих і трагічних новин ми змогли побачити багато прекрасних історій – про військових, бійців тероборони, нацгвардійців, рятувальників, які саме під час війни вирішили відсвяткувати кохання й побратися.

З початком війни OBERIG фактично припинив роботу, оскільки виробництво ювелірного дому розміщене в Харкові, а бутик – у Києві. Частина працівників захищає Україну на фронті, інші волонтерять і допомагають армії. Нині бренду вдалося частково поновити роботу. Весь прибуток OBERIG передає Збройним Силам, проте прагне робити для наших військових більше.
«Прикраси OBERIG ніколи не були просто прикрасами, ми завжди ставилися до них як до талісманів, оберегів, символів кохання. Міркуючи про це, нам спала на думку ідея створити срібні обручки й дарувати їх кожній парі захисників, які одружуються під час війни», — зазначають в ювелірному Домі.
OBERIG пропонує всім військовим, нацгвардійцям, бійцям тероборони, рятувальникам і поліційникам, які збираються побратися й хочуть отримати обручки, звернутися до бренду, написавши в Instagram чи на пошту. Каблучки передадуть військовим безплатно, коштом ювелірного дому.
Ще в розділі BRAND
Популярне

Світ має знати: як виживають захисники Маріуполя просто зараз

Як правильно говорити українською: позбуваємося росіянізмів

Говорити як гуцул: кілька слів та зворотів, які збагатять вашу українську

«Я маю танцювати про це»: дівчина, що втратила батька в Ірпені, присвячує йому свій виступ на міжнародних змаганнях

The Rasmus переспівали пісню Stefania українського гурту Kalush Orchestra

10 фільмів про Другу світову війну, які висвітлюють події з різних сторін

Буковинський кептар і гуцульський сердак: все про костюми Kalush orchestra на «Євробаченні – 2022»

Портрет нації: мами-українки на світлинах початку ХХ століття

Дружина бійця «Азову» — про зустріч із Папою Римським та напружену ситуацію на «Азовсталі»

Kalush Orchestra закликали світ врятувати захисників Маріуполя та Азовсталі

Історія червоної сукні Valentino

Портрет нації: як жили на Закарпатті 100 років тому
Не слідуйте за модою
- відчувайте її
Дякуємо!
На вказану вами адресу було відправлено листа.
Підтвердіть, будь ласка, свою підписку.