Висока швидкість: нова колекція Tommy Hilfiger

04 червня 2018

Жіноча колекція Tommy Hilfiger сезону весна-літо 2018 присвячена швидкості і швидкоплинності, з легким присмаком ностальгії про минуле. Завдяки створенню образів в стилі традиційного робочого одягу з великою кількістю деніму, вона вшановує механіків автогонок Формули-1. На створення колекції, що переосмислює типову американську класику, дизайнера надихнули геометрія форми, зухвалі кольори і обтічність ліній, характерні для автогонщиків.

Основні кольори колекції: яскравий білий, білосніжний, в'яз, чотирилисник, паличка кориці, чатні, золото інків, ревінь, лімозький фарфор, пастельний голубувато-бузковий, регата, голландський синій, темний денім, темно-синій блейзер і лимонний, що також представлені на жіночих аксесуарах і сумках.

Декоративні повторювані принти в стилістиці автогонок, триколірні смуги, а також елементи в формі зірок і блискучі срібні поверхні, що нагадують обшивку автомобілів для гонок, знайшли свої місця на кросівках, черевиках і навіть босоніжках.

Чоловіча частина колекції виконана також у спортивній гоночній стилістиці, а багато елементів з ефектом вільного фарбування і вибілення тканини. Денім з широкою горизонтальною смужкою відмінно поєднується з ключовими кольорами: червоним, білим і чорним. Головні деталі колекції: тонка смужка, грубе полотно, що нагадує парусину і знаменита клітинка «Принц Уельський».

Tommy Hilfiger ·

Ще в розділі Бренд

Популярне