Усе в світі пов'язане: RITO весна-літо 2018

11 вересня 2017

Бренд RITO і трикотаж вже стали синонімами, а девіз марки "Все в світі пов'язане" в кожній новій колекції містить нову інтерпретацію. Не став винятком і сезон весна-літо 2018, в якому команда RITO черпала натхнення у роботах Миколи Реріха.

Дизайнер RITO Альона Пікуль взяла за основу картини Реріха "Сходинки Гімалаїв" і "Райський сад". Їхній контрастний настрій надав колекції динаміки й різнохарактерності. Так, "Сходинки Гімалаїв" - це холодна й строга графіка у поєднанні з усіма відтінками сірого й синього, а "Райский сад" навпаки додав романтики й грайливості, без яких важко уявити весняний сезон.

 
 

Силуети колекції, в свою чергу, натхненні епохою вікторіанства - високі коміри, архітектурні блузи і жорсткі спідниці, виготовлені з трикотажу, мали легкий і сучасний вигляд. Однією з ключових моделей сезону стали об'ємні пальта, про які в RITO навіть жартують, що жителька того часу змогла б легко сховати під ним своє плаття з турнюром, адже краса і практичність в сучасному світі пов'язані як ніколи.  

 

Фото: Гліб Губа

Ukrainian Fashion Week · Украинские дизайнеры ·

Ще в розділі Бренд

Популярне