Vogue UA представляє новий номер: жовтень 2018

17 вересня 2018

Жовтневий номер Vogue UA ми вирішили присвятити тим, кого бачимо кожного дня, з ким працюємо і дружимо, ким захоплюємося – сучасним жінкам. Вони працюють, закохуються, виховують дітей, створюють, вигадують і творять, змінюють рішення в останній момент – бо вірять собі і роблять тільки те, що по-справжньому хочеться, а не те, що від них очікують. У них немає часу на помилки, тому їх гардероб практичний, комфортний і мало залежить від трендів. І вони по-справжньому щасливі.

Шкіряний жакет, спідниця з твіду, все – Louis Vuitton; сережки, вінтаж (newyorkvintage.com)

Втіленням ідеї про сучасну жіночність стала жовтнева cover story з американською моделлю Роуз Деніелс. Посеред пустелі Нью-Мексико з ніг до голови одягнена в речі Louis Vuitton, вона з викликом дивиться в об'єктив фотографа Тіни Тайрелл.

Ми надихалися простою, але впізнаваною «уніформою» головних героїнь модної індустрії – редактора моди Financial Times, Джо Еллісон, (її стиль розбираємо в матеріалі «Взять за основу»), Грейс Коддінгтон (ми заглянули в гості до легендарного редактора Vogue в її будинок в Іст-Гемптоні), стилем героїні Даян Кітон Енні Голл, створеним акторкою разом з Вуді Алленом і оціненим в чотири «Оскари» (ювелірна історія «Расчет на время»). Результатом стала зйомка «Трудовая дисциплина», в центрі уваги якої «робочий» одяг – парусинові комбінезони, джинсові роби, штани з грубої бавовни.

Нас захоплює сміливість, з якою видавець Аня Ароновскі-Кронберг робить нетиповий журнал про моду Vestoj Journal (про це матеріал «Вестник перемен»), галеристка Тетяна Миронова просуває українське мистецтво за кордоном (матеріал «Бесстрашное искусство»), а Саша Андрусик, співзасновник музичного агентства «Ухо», створює єдиний в своєму роді оркестр «вухо-ансамбль» (матеріал «Архитектура оркестра»). Приклад наших героїнь – прямий доказ простої думки: сьогодні, щоб бути собою і робити справу, в яку віриш, потрібна сміливість.

Над обкладинкою працювали:

Фото: Tina Tyrell

Стиль: Felicia Garcia Rivera @ Cadence

Зачіска: Blake Erik

Макіяж: Ingeborg

Лінійний продюсер: Andie Manzanares

Продакшн: Cartel & Co

Кастинг: Madeleine Østlie | AAMO Casting @CLM

Асистенти фотографа: Ryle Yazzie, Adam Durant

Асистент стиліста: Emily Aldrich

Модель: Rose Daniels @Viva London

Vogue в Украине · Vogue ·

Ще в розділі Бренд

Популярне