Vogue UA презентує новий номер: квітень 2018

16 березня 2018
Vogue UA Квітень 2018Квітневий номер присвячений сильним, харизматичним, цілеспрямованим жінкам. Шарлотта Генсбур стала головною героїнею номера. «Саме на таких жінок, як вона, ми орієнтувалися, роблячи цей випуск, - розповідає Ольга Сушко, головний редактор Vogue UA. - Під час здачі ми слухали кавер Шарлотти на пісню Каньє Веста Runaway. Вона співає практично нечутно, дуже тихим, немов тремтливим голосом, але навколо цього голосу в повітрі ніби сама по собі згущується атмосфера богемного шику, жіночої сили, еротизму і героїчного зневаги до громадської думки.
Її сила – у внутрішній свободі, яка була у неї з дитинства, і в умінні визнавати помилки, робити висновки й іти далі». В об'єктиві датського фотографа Каспера Сейєрсена Шарлотта позує в топах Saint Laurent by Anthony Vaccarello, золотому жакеті Sies Marjan і вінтажних речах Alaïa і Mugler, разом з нею на майданчику її син - Бен.

Vogue UA April Digital Cover 2018

Vogue UA April Digital Cover 2018

Крім Шарлотти, нашими героїнями стали актриса Гелен Міррен, дизайнер Фібі Файло, стиліст Джованна Баталья Енгельберт і президент Одеського кінофестивалю Вікторія Тігіпко. Ми розібрали стиль літературної ікони XX століття Джоан Дідіон; простежили еволюцію ділового дрес-коду; проголосили новий тип елегантності, знявши сміливі запозичення з чоловічого гардероба в зйомці «Сильна стать». Куратор Саша Андрусик, засновниця музичного агентства «Ухо», розповіла про сучасну оперу - про головні тренди і про те, як слухати оперу і як підготуватися, наприклад, до складного багатогодинного оперного серіалу і не заснути під час концерту. Всілякі способи боротьби з безсонням - ритуали перед сном, б'юті-продукти, гаджети і мобільні додатки - досліджувала наш б'юті-редактор Альона Пономаренко в матеріалі «Вам і не снилося». Ще один лонгрід в розділі Beauty - досвід установки брекетів в 30 років без особливих на те показань. Виявляється, ідеальна усмішка - це ще і спосіб продовжити молодість.

Vogue UA MAN Апрель 2018Vogue UA MAN Квітень 2018

Разом з квітневим номером виходить чоловічий додаток Vogue Man, його головним героєм став Рене Редзепі, шеф-кухар Noma, одного з кращих ресторанів світу, який знову відкрився в Копенгагені. Головні тенденції чоловічої моди сезону весна-літо 2018; особистий досвід проходження Ironman; нова колекція Botter та інтерв'ю з дизайнером марки, свіжим фіналістом премії LVMH Prize; найзатребуваніші чоловічі б'юті-процедури та інтерв'ю зі співпрезидентом Chopard, Карлом-Фрідріхом Шойфеле.

На обкладинці:

вельветова сукня, Saint Laurent by Anthony Vaccarello; замшеві човники, Jimmy Choo; колготки, FALKE; сережки з діамантами, каблучка з діамантами, все– Messika @Crystal Group Ukraineзолотий браслет – власність Шарлотти

Фото: Casper Sejersen @Artistry London

Стиль: Omaima Salem @Cadence

Зачіска: Tomohiro Ohashi @Management+Artists

Макіяж: Min Kim @Airport Agency

Продюсер: Louise Mérat

Оператор: Barnaby Coote @D-Factory

Сет-дизайн: Jean-Michel Bartin @Streeters

Асистенти фотографа: Alfa Arouna, Peter Keyser

Асистенти стиліста: Mathilde Labuthie, Joseph Ecorchard, Anna Tarissan

Асистент перукаря: Masato Tsuchiya

Асистенти сет-дизайнера: Colombe Montias, Maxime Faure

Модель: Charlotte Gainsbourg

Vogue в Украине ·

Ще в розділі Бренд

Популярне