RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Valentino запускає нову благодійну ініціативу

01 травня 2020

Італійський модний Дім Valentino представив ініціативу свого креативного директора П’єрпаоло Піччолі #ValentinoEmpathy — рекламну кампанію колекцій сезону осінь-зима 2020/2021, яка з’явилася внаслідок життя в новому світі в період соціального дистанціювання.

Крісті Тарлінгтон

Щоб зберегти й далі підтримувати цінності Valentino за часів пандемії, П’єрпаоло Піччолі представляє спеціальний проєкт, заснований на емпатії — одній емоції, яка не може зникнути із соціальним дистанціюванням. Він представлений у вигляді нової рекламної кампанії сезону осінь-зима 2020/2021.

Наомі Кемпбелл

Головними героями кампанії #ValentinoEmpathy стали всесвітньо відомі художники, моделі й друзі модного Дому, серед яких Адут Акеч, Анвар Хадід, Крісті Тарлінгтон, Гвінет Пелтроу, Летиція Каста, Лора Дерн і Наомі Кемпбелл.

Рекламну кампанію буде знято в місцях, де її герої живуть під час карантину. Всі вони будуть одягнені в образи з колекції Valentino осінь-зима 2020/2021. Унаслідок бренд отримає серію портретів, які зроблять люди, з яким герої кампанії проводять час в ізоляції.

Лора Дерн

У межах проєкту бренд пожертвує 1 мільйон євро італійській лікарні Lazzaro Spallanzani в Римі, що бореться проти COVID-19.

Mayhoola й Valentino вже пожертвували 2 мільйони євро італійській лікарні Sacco й урядовій організації Protezione Civile, 1 мільйон для французької благодійної організації Fondation Hôpitaux de Paris-Hôpitaux de France й 1 мільйон для іспанської лікарні. Пожертва лікарні Lazzaro Spallanzani піде на підтримку майбутніх етапів пандемії.

Читайте також:

Valentino ·

Ще в розділі Бренд

Популярне