VOGUE UA CONFERENCE 2021FASHION & BUSINESS 9/09
RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Valentino представили інтерактивний тур штаб-квартирою

18 вересня 2020

Chez Maison Valentino — це новий інтерактивний цифровий проєкт. За допомогою нього Valentino відкриває свої двері до ренесансного Палаццо Міньянеллі, який з 1967 року є історичною штаб-квартирою Дому, що його заснували Валентино Гаравані й Джанкарло Джамметті.

Тепер вебсайт valentino.com сповнений анімації нью-йоркської художниці Хоани Авіллез, яка змінила дизайн фасаду й кімнат римської штаб-квартири, щоб відкрити їх для публіки. Звідси відвідувачі зможуть переміщатися всесвітом Valentino й досліджувати його за допомогою історій і сюрпризів, вікторин та архівів — серії контенту, який постійно оновлюється.

На цю мить Valentino представили сім доступних для ознайомлення кімнат. Серед них є студія креативного директора бренду П’єрпаоло Піччолі, святая святих творчого процесу. MUBI x Valentino — кінематографічна кімната, створена у співпраці з MUBI, де П’єрпаоло Піччолі генерує ідеї завдяки творам і баченню різних режисерів. Кімната «Ательє високої моди» присвячена історії Valentino Haute Couture, минулому й сучасному, атмосфері ательє, де оживають «краса й думка» та знамениті покази мод. Далі йде «Зал слави», у якому представлені червоні килимові доріжки й знаменитості, які втілили дух Дому.

У внутрішньому дворі палаццо з відомою скульптурою Ігоря Міторая розміщується зал «Нова колекція», де поточні колекції безпосередньо пов’язані з інтернет-магазином. Приміщення Chez Maison Store — це ексклюзивний простір, де можна буде придбати лімітовану колекцію худі й футболок, які розробила Хоан Авіллес в її особистому стилі. Нарешті кімната Maison Archive — тут зібрано всі колекції й атрибути рекламних кампаній авторства П’єрпаоло Піччолі.

Як і історія Дому Valentino, проєкт постійно розвивається, щоб запропонувати своїй аудиторії докладне й веселе бачення творчого всесвіту бренду.

Valentino · Пьерпаоло Пиччоли ·

Ще в розділі Бренд

Популярне