У полоні кольору: Anna October весна-літо 2018

07 вересня 2017

Нову весняно-літню колекцію бренд Anna October повністю покаже в Парижі вже в кінці цього місяця, а в Києві Анна Октябрь продемонструвала лиш її маленьку частину, зайвий раз заінтригувавши гостей. Формат презентації дизайнерка обрала відповідний - фоном для найсонячніших суконь сезону став класичний інтер'єр одного з номерів готелю Intercontinental.

Кольору Октябрь в новому сезоні приділила особливу увагу. "Я нарешті згадала про свою художню освіту й улюбленого Матісса, - розповідала Анна, дивлячися на летучі сукні, в яких блакитний навдивовижу точно гармонував з відтінком сицілійського апельсина чи весняної трави. - Його твердження, що кожен колір сам по собі не має жодної ваги, допоки не поєднається з іншими, я постійно тримала в голові під час роботи над колекцією". А ще Октябрь часто згадувала Грецію, особливо острів Ідра, заходи сонця якого називають найкрасивішими, а природу неймовірно мальовничою.

Анна Октябрь в сукні Anna October весна-літо 2018

"Я вигадала собі історію про дівчину, дружину художника. Разом вони ведуть досить богемний спосіб життя, вміють насолоджуватися кожною хвилиною і роблять вони це так красиво, що хочеться послідувати за ними, наприклад, на Ідру", - оповідає Анна Октябрь настрій колекції, після знайомства з якою дійсно хочеться, аби літо не закінчувалося. Ніколи. 

Фото: Юрій Яцкулич

Читайте також:

Вогні дискотек: Frolov весна-літо 2018

Украинские дизайнеры · ANNA OCTOBER ·

Ще в розділі Бренд

Популярне