VOGUE UA CONFERENCE 2021FASHION & BUSINESS 9/09
RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

У Києві відбувся паблік-ток «Краса і екологічність натурального хутра»

27 грудня 2019

Promotion

У просторі Smartass Kitchen and Bar відбувся сніданок у форматі public-talk на тему «Краса і екологічність натурального хутра». Спікерами виступили представниця найбільшого у світі хутрового аукціонного дому Kopenhagen Fur Пустиннікова Вікторія і власниця бренду Mehov Олена Коцар.

Музика Наталія, Гомонова Анна, Лілія Кіш, Наталія Лук'янець, Головко Лана, Мая Крук і багато інших не залишилися байдужими до актуальної теми вибору між натуральним і екохутром. Представниця Kopenhagen Fur акцентувала увагу гостей на складі екохутра. "Штучне хутро роблять з нейлону і поліестеру, мікрочастинки яких забруднюють наше довкілля, води і ґрунт. Шуба зі штучних матеріалів апріорі не може називатися екошубою, оскільки пластик згубно впливає на стан природи", – зазначила вона.

Партнерами бранчу стали АТ "Банк Альянс", який подарував найактивнішій учасниці заходу картку MasterCard World Elite, і бренд Hydrafacial, який розіграв подарункові сертифікати на процедуру.

Ще в розділі Бренд

Популярне